Informační systém pro každou firmu

Informační systémy pomohou využít potenciál firmy naplno. Zvyšte efektivitu, zpřehledněte své procesy a mějte tak nad nimi kontrolu. Ať jste malá nebo velká firma, cestu ke svým cílům můžete začít ještě dnes.

Informační systémy ABRA pro řízení firem všech velikostí

Jste v dobré společnosti

Postaráme se, aby vaše firma běžela jako na drátkách a měli jste vše pod kontrolou. Připojte se k úspěšným firmám, kterým pomáháme růst. Je jich víc než 9 000.

Logo ESET
Logo Roger
Logo Prusa Research
Logo Petrof

Informační systémy pro začínající i zaběhlé firmy

Máme vhodné řešení pro velké firmy s komplikovanými procesy, i pokud s podnikáním teprve začínáte. Vyberte si, nebo nás rovnou kontaktuje a my vám se vším pomůžeme.

Detailní srovnání systémů ABRA

Základní funkceABRA Gen/FLORES*ABRA Flexi
Automatizace firemních procesů
Manažerské nástroje pro řízení celé firmypokročilézákladní
CRM/péče o zákazníky
Nákup/prodej/sklady
Finance a účetnictví
BI/controlling & reportingpokročilýzákladní
Řízení výroby
Podpora složitých procesních vztahů
Doba implementace5+ měsíců1-2 dny
Trial verzeasistované demo1 měsíc zdarma
Pokročilé funkceABRA Gen/FLORES*ABRA Flexi
Podpora externích e-shopů
Integrovaný e-shop
Individuální přizpůsobenípokročilézákladní
Provoz v cloudu
Webová aplikace pro práci v prohlížečičástečně
Moderní API rozhraní pro integraci dalších řešení
Okamžitá instalace a spuštění
Individuální implementace podle požadavků firmy
Podpora databází Oracle/MSSQL

*IS FLORES je specifická varianta informačního systému ABRA Gen. S Výběrem varianty, která nejlépe vyhoví potřebám vaší firmy, vám pomohou naši obchodníci.


Jedno řešení pro celou firmu.

S našimi systémy vyřešíte všechny klíčové firemní oblasti. Přizpůsobí se velikosti firmy i oboru vašeho podnikání.

  • Získáte přehled
  • Naprostá flexibilita
  • Snadná integrace
  • Pohodlné ovládání
  • Excelentní péče
  • Přímo od výrobce

Informační systémy jsou nutným předpokladem pro efektivní řízení každé firmy

Informační systémy v současnosti zvládají široké spektrum úkolů počínaje řízením lidských zdrojů, přes správu zásob, řízení vztahů se zákazníky, plánování a řízení výroby, až po účetnictví a výkazy. Jedná se o nejlepší nástroj pro zefektivnění prakticky všech procesů napříč firmou.

Nejčastější dotazy

Je informační systém vhodný právě pro Vás. Najděte odpovědi na nejčastější dotazy našich klientů.

Informační systém ve firemním prostředí je základní softwarový nástroj, který umožňuje efektivní řízení všech firemních procesů. Představuje platformu, kde se mají sbíhat data ze všech částí firmy. Manažerům pak tato platforma nabízí na jednom místě důležité firemní informace pro rozhodování ve srozumitelné a rychle pochopitelné podobě.

Informačním systémem se obecně označuje software, který pomáhá uspořádat a vyhledávat informace. Často jsou to různé systémy ve státní správě, knihovnické a vědecké databáze apod. V byznys prostředí je informační systém software pro řízení a plánování zdrojů, který se označuje anglickou zkratkou ERP neboli Enterprise Resource Planning (plánování podnikových zdrojů). Pro firmu tedy ERP systém znamená to samé, co informační systém. Někdy je označován také jako podnikový informační systém.

Jednotné řízení všech firemních procesů a práce s informacemi na jednom místě vytváří vhodné prostředí pro automatizaci. Automatizace nahrazuje rutinní práci a procesy a uvolňuje energii pro kreativní činnost. Digitalizace naopak způsobuje, že všechny důležité informace se dostávají do jednotného systému. Manažeři pak mají informace v reálném čase, mohou se dívat na data v souvislostech a svá rozhodnutí dělat včas a na základě správných dat. A ne čekat, až jim je někdo přinese vytištěné na papíře…

Informační systémy najdou uplatnění v mnoha sektorech, od obchodních společností až po výrobní podniky. Jejich předností je vysoká variabilita a univerzálnost. Jsou vhodné jak pro menší nebo začínající firmy, se kterými vhodný systém dokáže růst, tak i pro střední a velké firmy s pevně nastavenými procesy.

Zrevidujte si procesy ve firmě a ujasněte si, co pro vás má nový systém udělat. Vyberte si dodavatele ERP, který vám rozumí. Komunikujte s ním otevřeně. Pověřte řízením implementace za vaši firmu projektového manažera. Testujte. Školte.
10 tipů, jak hladce implementovat informační systém.

Máte další otázky?

Nemůžete najít odpověď na svou otázku? Náš přátelský tým je tu pro vás.