PROFIMED

Optimalizace skladových zásob a jejich sofistikovaná predikce pomohla zefektivnit celý obchodní proces a zrychlit expedici.

Skladové prostory společnosti Profimed s.r.o.

V čem ABRA Gen pomáhá?

  • Odbavuje veškeré objednávky z kamenných prodejen i e-shopu a zobrazuje online stav skladových zásob na jednotlivých pobočkách.
  • Automatizuje distribuční procesy a skladové zásoby napojením na externí WMS systém.
  • Připravuje denní, týdenní i měsíční reporty, kde management sleduje marže napříč různými obchodními kanály a má pod kontrolou vývoj nákupních i prodejních cen.
  • Optimalizuje skladové zásoby a napojením na specializovaný software umožňuje připravovat sofistikované predikce pojistných zásob a nových objednávek.
blank
OBOR Finance, Obchod, Sklady
ZAMĚSTNANCI 71
ROČNÍ OBRAT 300 mil. Kč
MÍSTO Středočeský kraj
WEB www.profimed.cz/

Společnost Profimed je nejvýznamnějším prodejcem moderních pomůcek pro ústní hygienu. Dodává portfolio produktů do řetězců, lékáren i ordinací. Produkty nabízí také na e-shopu a ve více než dvaceti vlastních prodejnách v Čechách, na Slovensku, v Maďarsku a Polsku. Ve chvíli, kdy se začala firma intenzivně rozvíjet, potřebovala robustnější systém, který by ukazoval veškerá data, která bylo nutné sledovat. Důležitým faktorem při výběru systému byla také jeho flexibilita. Všechny požadavky dokázal naplnit informační systém ABRA Gen.

Zásadní přínos ABRA Gen: řízení obchodních a finančních procesů

Informační systém důsledně eviduje veškerou obchodní činnost s přímým napojením na účetnictví, a proto má vedení firmy vždy přehled, co se v každém okamžiku a na každém dokladu ve firmě děje, co se děje v logistických procesech, zásobách, účetnictví apod.


Společnost Profimed založila Alexandra Kala před třiadvaceti lety a je pro ni klíčové stále sledovat trendy v digitalizaci a zavádět veškeré inovace. Jak dnes řídí komplexní firmu, která působí v několika zemích?

PŘEČÍST ROZHOVOR

Podívejte se také na video, kde majitelka Profimedu hovoří o efektivním řízení své firmy:

Rozhovor s Alexandrou Kala ze společnosti Profimed

Máte zájem o řešení na míru pro vaši společnost?

Mám zájem o předvedení [post_title] CZ

Zajímáte se o systém ABRA Gen? Napište nám!

Zeptejte se CZ