„Buď originál, společně
vybereme tvoji pozici.“

Přidej se k nám

Vyvíjíme moderní informační systém, který pomáhá podnikatelům růst a uspět. Jsme jejich spojencem. A vy naším spoluhráčem.

Náš software míří na dvě skupiny zákazníků. Výkonný ABRA Gen duní pod kapotou silných a zavedených hráčů na trhu. Chytré ABRA Flexi pomáhá rozjíždět inovativní firmy. Oba produkty mají API a běží v cloudu.

Aktuálně volné pracovní pozice

X Zrušit filtr
Načíst další

Proč je ABRA jen jedna? Každý z nás je

Míra začal jako konzultant a teď vede celý vývoj. Max byl původně analytik, pak se zhlédl v obchodu a teď na pozici konzultanta kombinuje technický talent a komunikaci. A tak můžeme pokračovat u dalších kolegů. Každému pomůžeme najít vlastní cestu.

LUDĚK UHLÍŘ

R&D Director ABRA Gen/FLORES

Naplňuje mě vytváření lepšího softwaru pro zákazníky, který pomáhá jejich konkurenceschopnosti. A baví mě práce s kolegy, kteří mají větší odborné znalosti než já.

Petra Bendlová

Petra Bendlová

Project Manager Marketing

Kvituji přístup ABRY ohledně práce z domova – ještě před pandemií mi firma nabídla kombinaci home office a práce v kanceláři. Vzájemná důvěra je pro mě důležitá.

Tomáš Gühl

Tomáš Gühl

CSO/Sales Director

Na našem týmu oceňuji, že vždy nalezneme řešení, které by nikdo z nás sám nevymyslel. Cením si také toho, že mám možnost řadu věcí ve firmě ovlivnit a spolupracovat s ostatními.

Chceš to u nás zkusit? Napiš nám, co umíš, a my se Ti ozveme.

Mám zájem o pozici Kariéra

Maximum file size: 5MB