Nová verze ABRA Gen 17.11.01 s velkými změnami (nejen) ve výrobě

11. 10. 2017

ABRA Software uvolnila novou konzervativní verzi 17.11.01, která přináší všechny novinky z progresivních verzí 16.13 a 17.03.

Seznam nejdůležitějších změn oproti verzi 17.01.09 najdete rozepsané na stránce helpu. Pokud přecházíte z nižší řady verzí než 17.01 (poslední řada linie 02), pak prostudujte upozornění k update k těm řadám verzí linie 02, které jste přeskočili.

Ve verzi dochází k podstatné změněné datové struktury ve výrobním modulu. Ta s sebou přináší změnu vnitřního uspořádání databáze, přejmenování některých tabulek a změny názvů položek s tím souvisejících. Proto upozorňujeme na nutnost pečlivého naplánování update a otestování klíčových procesů. Pokud používáte modul výroby, doporučujeme před aktualizací kontaktovat obchodníka nebo konzultanta, a s ním proces update naplánovat.

Upozornění:

Jako u každé verze je vhodné před update systému prostudovat změny provedené od vámi používané verze a zvážit, jak se vás týkají. Doporučujeme také provést testovací update a pečlivě otestovat klíčové procesy. Zejména v případě, že máte uživatelské úpravy nebo speciální aplikace.

Před aktualizací si prosím také přečtěte upozornění k update systému.

Informace v PDF: