IT výzva: chceš rozvíjet zavedený ERP systém?

Předpoklady:

  • Schopnost navrhnout a realizovat řešení na míru
  • Analytické myšlení
  • Znalost principů programování, SQL (API…)
  • Základní znalost libovolného programovacího jazyka
  • Touha učit se nové věci

Místo: Praha

Nechybí Ti analytické myšlení a baví Tě navrhovat i realizovat IT řešení na míru.

Tvým základním úkolem bude správa našich informačních systémů a realizace přidružených softwarových projektů jako jsou například zákaznické portály, aplikace pro interní procesy, BI či zakázková řešení. Postaráš se také o integraci interních databází a ERPu ABRA Gen s externími zdroji a aplikacemi.

ABRA je jen jedna.

Znají ji všichni. Z rodinné firmy vyrostla v silnou technologickou skupinu, která díky německému investorovi míří do Evropy. ABRA je safe spot. Pro zaměstnance i zákazníky. A má jednu obrovskou výhodu. Vlastní portfolio více produktů, které se nachází v odlišných fázích životního cyklu. Patří k nim moderní technologicky pokročilý software v cloudu ABRA Flexi a léty prověřený robustní ERP ABRA Gen, který prochází zásadní technologickou změnou klienta. Náš software běží pod kapotou 10 000+ firem, například Prusa Research, Liftago, Twisto, Profimed, Knihy Dobrovský nebo Petrof.

A jak to bude dál?

✍🏼 Napiš nám, proč se vidíš jako náš nový Internal ERP Consultant, přidej životopis a těš se na zprávu.

☕ Pozveme Tě na schůzku, kde si u dobré kávy popovídáme (hodně česky, trochu anglicky), a když nám všechno sedne, s radostí Tě přivítáme do týmů

🍃 Sídlíme na Stodůlkách v obklopení parků a přírody. V pohodě k nám dojedeš na kole, koloběžce, MHD nebo dobře zaparkuješ. Skrz Guru program můžeš ostatním předávat své zkušenosti a nové zase získat.

🏃‍♀️ Všichni si tykáme, obědváme zdravé jídlo ve firemní jídelně a chodíme pravidelně běhat. Po práci můžeš vyrazit o patro výš a zacvičit si fitness nebo jógu. Patříme do technologické skupiny ABRA Holding s českým zázemím a německým kapitálem. A díky jasným pravidlům, silným hodnotám a přirozenému zápalu si můžeme dovolit pohodové pracovní prostředí, kde všechno krásně šlape.