Aktuality

Dobrý anděl ABRA

11. 11. 2011

Dobrý AndělZakladatel ABRA Software, Jaroslav Řasa, se rozhodl podpořit nový neziskový projekt Dobrý anděl, se kterým se můžete právě setkat v českých městech. Jde o projekt, který finančně pomáhá rodinám, jejichž děti trpí onkologickými onemocněními.

Cílem je, aby rodiny nemocných dostávaly pravidelnou měsíční finanční pomoc ve výši 1 – 5 tis. Kč. Tímto způsobem umožňuje projekt Dobrým andělům navýšit měsíční příjem rodin s dětmi, které přivedla těžká nemoc do finanční tísně, v průměru o 20 %.

Dobrý anděl je systém, pomocí kterého mohou až desetitisíce dárců, Dobrých Andělů, relativně malými pravidelnými měsíčními částkami každý měsíc výrazně finančně pomáhat až tisícovkám nemocných.

Jaroslav Řasa ke svému rozhodnutí stát se Dobrým andělem řekl:“ „Jsem moc rád, že s manželkou můžeme díky Dobrému Andělu nasměrovat pomoc přímo tam, kde je jí potřeba, nejen v rovině finanční, ale i ve smyslu prosté lidské sounáležitosti. Jsou to jedny z nejlépe investovaných prostředků v našem životě.“

ABRA Software dlouhodobě podporuje projekty pomáhající potřebným a připojuje se spolu s jejím zakladatelem k veřejné výzvě. Staňte se i vy Dobrými anděli!

Více informací o projektu naleznete na www.dobryandel.cz

Dobrý Anděl ABRA