Blog

Přednášky na #COE2024 praskaly ve švech

4. 3. 2024

Absence setkávání během pandemie má pravděpodobně stále dozvuky. Živé akce lákají tisíce návštěvníků a plné jsou i přednáškové sály na odborných konferencích. Patří k nim také největší český e-commerce & on-line business veletrh Czech Online Expo, který se na konci února uskutečnil na výstavišti v Letňanech.

„Návštěva byla opravdu slušná, určitě srovnatelná s minulými ročníky. Překvapil mě obrovský zájem o některé přednášky, kdy ani nebylo možné dostat se do sálu. Hodně se to týkalo překvapivě marketingových témat,“ říká Head of Content ABRA Software Libor Vacata. Více než stovka vystavujících firem se ve většině případů zaměřila na prezentaci určité formy digitalizace a automatizace v e-commerce. „Nejčastěji šlo o e-shopy, mailingové kampaně, roboti ve skladu (Packeta), expedice, obalová technika a další,“ pokračuje Libor.

ABRA Software se představila v roli integrátora, který umí tyto skvělé appky napojit na ABRA Flexi a řídit z jednoho místa. „Na našem stánku byl docela velký zájem o integrace Dativery vs. Flexi,“ doplňuje šéf obchodu ABRA Flexi Dan Matějka, který možnosti propojení spolu s Petrem Ferschmannem vysvětlili během přednášky. Děkujeme našim skvělým kolegům za dvoudenní nasazení při vysvětlování návštěvníkům, že budoucnost podnikání je digitalizovaná.