Blog

Reshoper 2024: Potkejte se s firmami, díky kterým váš e‑shop vyroste

17. 4. 2024
ABRA Software na veletrhu Reshoper

Blíží se jedna z největších událostí v e-commerce. Už 15. května 2024 se na výstavišti PVA Expo Praha bude konat veletrh a konference Reshoper 2024, který se tentokráte veze na vlně růstu – jak jej nastartovat a udržet i v dnešní turbulentní době?

Chytrý software s API

Tuto otázku se svými zákazníky řeší i společnost ABRA Software, která vyvíjí a dodává informační systémy sloužící jako výkonná platforma pro moderní podnikání. Její systém ABRA Flexi běží v cloudu a má skvělé API, takže na něj snadno napojíte další aplikace a programy. Flexi zajistí kompletní účetnictví, řeší skladové zásoby, majetek i HR administrativu.

Přijďte na vystavovatelskou stage, kde vám ABRA Software a Dativery ukážou výhody integrací moderních aplikací a služeb v e-commerce na informační systém. Poznejte různé přístupy k propojování aplikací a automatizaci procesů. Naučíte se tak lépe porozumět svému byznysu a řídit firmu efektivně na základě dat.

Přijďte si pro konzultaci ZDARMA

Přijďte na stánek ABRA Software a získáte vstupní konzultaci v délce 1 hodiny zdarma. Konzultace se týká optimalizace vašich firemních procesů s návrhy a tipy, co a jak efektivně propojit. Navrch dostanete ABRA Flexi na 2 měsíce zdarma.*

Prostě to propojte!

A právě integrace oblíbených firemních aplikací na ekonomický systém Flexi je hlavním tématem přednášky „Prostě to propojte“, kterou pro vás chystají Daniel Matějka z ABRA Flexi a Petr Ferschmann z Dativery. Předvedou vám, jak vybudovat svět vzájemně propojených specializovaných aplikací, které jsou pro vaši firmu nejlepší v daném segmentu. "S dobře zvolenou platformou lze složit celý ekosystém firemních aplikací, ze kterého budete jen profitovat," shodnou se oba protagonisté.

Dativery je integračním partnerem ABRA Flexi. E-shopařům a účetním pomáhá automatizovat procesy, od přijetí platby, přes vystavení faktury až po expedici. S Dativery můžete svěřit zpracování dokladů automatům a ušetřené prostředky či čas věnovat do rozvoje svého byznysu.

Pozvánka na Reshoper 2024

Doprovodná konference

Pro mnoho e-shopů se rok 2023 nesl ve znamení poklesu tržeb. Jak je tedy možné, že některé e-shopy vyrostly o desítky, stovky nebo tisíce procent? Co dělají jinak a jak se jim i v dnešní nepředvídatelné době daří mít více zákazníků, více vydělávat a budovat silnou značku? Jakou roli v tom hrají inovace a moderní technologie?

Tentokrát se na pódiu představí firmy, které se nebojí dělat změny a umí se rychle adaptovat. Ukážou vám, jaké kroky podnikly, aby navýšily svůj obrat i zisk. Poradí vám, jaké trendy (ne)sledovat a co byste měli udělat, abyste v roce 2024 patřili mezi vítěze. Mezi e-shopy, které se vezou na vlně růstu.

Podmínky akce

* Akční nabídka ABRA Flexi platí pouze pro nové zákazníky. Konzultace zdarma se týká pouze zákazníků, kteří nemají integraci od ABRA Software nebo od Dativery.