Bezpečnost

Na nás je ochrana dat, na vás pak kontrola nad tím, kdo k nim přistupuje.

Cloudová bezpečnost ABRA Flexi

Bezpečný cloud

ABRA Flexi používá silné šifrování a postupy (SSL), které uplatňují i velké banky a státní instituce. Online provoz zajišťuje společnost Amazon Web Services, Inc. a to v souladu s nařízením GDPR. Pro uchování záloh v cloudu využíváme vysoce bezpečnou a spolehlivou službu Amazon S3, která bezpečně uchovává data milionům firem po celém světě.

Když Vaše Flexi běží v cloudu, máte zajištěné automatické zálohování. Součástí provedených záloh jsou také veškeré přílohy (smlouvy, obrázky, návody), které se dají ukládat napříč celým systémem.

Data si zároveň kdykoli můžete stáhnout lokálně, například do počítače nebo na externí disk. Cokoliv je v systému provedeno, se zapíše do záznamu o změnách, který nelze uživatelsky měnit ani mazat. Můžete tak kdykoliv zjistit, kdo a co změnil.

Přístupová práva

Ve Flexi lze snadno nastavit, kam má daný uživatel přístup, která data vidí a jak s nimi může pracovat. Někdo může například nahlížet do skladu, ale nevidí nákupní ceny, ani nesmí editovat faktury.

Jak Flexi vypadá? Klikněte pro větší zobrazení.

Jak se v ABRA Flexi nastavují uživatelská oprávnění
Jak se v ABRA Flexi nastavují uživatelská oprávnění
Ilustrační: obchodní kontakty v ABRA Flexi

Klíčové funkce:

  • Silné šifrování SSL
  • Soulad s GDPR
  • Automatické zálohování
  • Přístup k datům
  • Informace o provedených změnách
  • Přístupová práva

VYZKOUŠET FLEXI

Některé funkce jsou zatím dostupné pouze ve starším desktopovém rozhraní aplikace. Pod tímto odkazem najdete pravidelně aktualizované informace.

Spokojení uživatelé ABRA Flexi říkají:

Poznejte ABRA Flexi zblízka.
Na měsíc zdarma. Bez kreditky.

ABRA Flexi nepokryje všechny Vaše požadavky?
Pokračujte na ABRA Gen.