Automatizace & Flexibilita

Jako jedni z prvních jsme do ekonomického softwaru přidali funkci REST API. ABRA Flexi jsme chtěli otevřít novým možnostem, o kterých rozhodujete vy.

Automatizace s ABRA Flexi

Propojení a přizpůsobení

Proč jsme zvolili architekturu REST? Protože je intuitivní, umožňuje pracovat s více formáty a nabízí široké pole možností. Naše API kromě implementace čtyř základních metod známých pod pojmem CRUD (Create, Read, Update a Delete) zvládá řadu zajímavých věcí. Díky kvalitnímu dotazování jde například najednou zobrazit nejen celý objekt, ale i konkrétní parametry – název firmy, IČO, e-mail, telefon a další údaje. Základem komunikace jsou data ve formátu XML a JSON. REST API Flexi ale dokáže exportovat a importovat data i v dalších formátech (CSV, XLS, EDI, aj).

Jak Flexi vypadá? Klikněte pro větší zobrazení.

Vizualizace dat v software ABRA Flexi
Vizualizace dat v software ABRA Flexi

ABRA Flexi jde díky API propojit s jakoukoliv aplikací. Nejčastější je napojení na e-shop, řada zákazníků využívá API také k propojení s CRM aplikací, platební bránou, docházkou, bankou nebo jakýmkoliv dalším interním systémem.

Další způsob, jak si Flexi přizpůsobit obrazu svému, představují uživatelské dotazy. Pokud ovládáte jazyk SQL, můžete je vyvolat sami a na základě informací ve Flexi si vytvořit téměř libovolnou analýzu dat. Výsledek lze exportovat do MS Excel, XML nebo zobrazit v dashboardu. S vytvořením uživatelského dotazu na zakázku vám rádi pomůžou naši profesionálové.

Nebaví vás přepínat z jedné aplikace do druhé? Pak oceníte uživatelské tlačítko, které je možné přidat do téměř každé agendy. Přes kliknutí na tlačítko se načtou informace z konkrétní webové stránky nebo aplikace, které můžete libovolně využít. Třeba tak, že bez nutnosti cokoli přepisovat získáte podklady pro fakturaci, nebo pošlete objednávku rovnou do API dodavatele. Přes tlačítko dále můžete vyhledat zboží ve srovnávači cen, ověřit správnost údajů na faktuře apod.

A pokud na ABRA Flexi přecházíte z jiného softwaru, data stačí exportovat do Excelu. Protože ABRA Flexi podporuje import dat ve formátu xlsx, snadno do něj přenesete základní číselníky (adresář, ceník, stavy skladů) i všechny faktury i objednávky a to včetně položek.

Flexi Support

Připravili jsme příručku, jak s Flexi začít, pořádáme prezentace a školení pro uživatele a nabízíme vzdálenou podporu. V zásobě máme také užitečné tipy, video tutoriály a další “know how”, které usnadní práci s programem. Naši vývojáři jsou k vašim službám, když potřebujete naprogramovat tiskové sestavy nebo uživatelské dotazy. Při integraci Flexi s dalšími programy navrhneme hotové propojení za pomoci Doplňků nebo předáme kontakt na na naše partnery. A než dojde k samotné implementaci systému, můžeme poskytnout individuální analýzu, konzultaci nebo školení.

Vizualizace

Přehledné dashboardy zobrazí vybrané účetní údaje o hospodaření firmy – náklady a výnosy s průběžným hospodářským výsledkem, nezaplacené faktury i aktuální finanční stav v bance.

Analýza dat

Flexi ve formě detailních grafů poskytne informace o struktuře nejdůležitějších nákladů a výnosů a jejich změn, rozdělí aktiva a pasiva na jednotlivé položky (pohledávky, zásoby, investice, obchodní závazky, vlastní kapitál, …) a data zobrazí podle libovolného střediska nebo časového období. K dispozici jsou analýzy nákupu, prodeje a účetních dat.

Ilustrační: obchodní kontakty v ABRA Flexi

Klíčové funkce:

 • Přehledné dashboardy
 • Intuitivní REST API
 • Možnosti propojení na systémy třetích stran
 • Uživatelské dotazy přes SQL
 • Export dat do MS Excel, XML
 • Informace z webové stránky nebo aplikace doslova na tlačítko
 • Import dat ve formátu xlsx
 • Prezentace a školení
 • Vzdálená podpora
 • Služba programování individuálních tiskových sestav nebo SQL dotazů
 • Detailní grafy pro analýzy dat

VYZKOUŠET FLEXI

Některé funkce jsou zatím dostupné pouze ve starším desktopovém rozhraní aplikace. Pod tímto odkazem najdete pravidelně aktualizované informace.

Spokojení uživatelé ABRA Flexi říkají:

Poznejte ABRA Flexi zblízka.
Na měsíc zdarma. Bez kreditky.

ABRA Flexi nepokryje všechny Vaše požadavky?
Pokračujte na ABRA Gen.