Blog

Flexi & Dativery poprvé společně na #COE2024

22. 1. 2024

Petr a Dan. Jeden Flexi založil, druhý pro něj teď dýchá. A společně se potkají na veletrhu Czech Online Expo, kde představí výhody integrace šikovných aplikací. Uvidíme se 27. a 28. února na výstavišti v pražských Letňanech.

Firemní software zná svoji budoucnost: Je to menší ERP + API. Hlavní důvod? V relativně krátkém čase se dostanete do světa vzájemně propojených specializovaných aplikací. Tím získáte nezávislost a velkou míru svobody - do softwaru se přihlásíte jednoduše online, nemusíte nic aktualizovat ani hlídat, data máte v bezpečném cloudu. K tomu získáte propojené aplikace nabízející to nejlepší v daném segmentu.

Ty nejlepší firemní aplikace
propojíme v jeden celek

Jaké jsou hlavní výhody integrace aplikací? Jak je využít v praxi? Jaký software vybrat? Poradíme vám s výběrem nejlepšího řešení.

Daniel Matějka z ABRA Flexi vám ukáže výhody integrace moderních aplikací a služeb v e-commerce na informační systém, kde ihned pracujete se všemi klíčovými daty na jednom místě. Díky tomu se naučíte lépe porozumět svému byznysu, začnete firmu řídit efektivně na základě přesných dat a budete podnikat v zisku. Petr Ferschmann z Dativery vás následně provede praktickými přístupy k propojování aplikací a ukáže vám, jak začít a co je nezbytné pro úspěšnou realizaci. 

A co dalšího konference během dvou nabitých „online“ dnů nabídne?

  • Téměř 7000 metrů čtverečních, kde se představí více než 100 firem
  • Pořadatelé počítají, že akci navštíví přes 5000 lidí. Ideální příležitost pro vytvoření nových kontaktů.
  • Součástí ceny vstupenky je 16 odborných konferencí se 100+ přednášek.
  • K hlavním tématům patří SEO, UX design, PPC, E-shop, Content&Copy, Brand, Project Management, Automation, Logistics a další.

A kde přesně nás najdete? U stánku číslo A2, hned druhý v pořadí u vstupu do haly. Těšíme se!