Využívejte parkovací plochy naplno a efektivně

28. 1. 2019

Webovou aplikaci pro správu parkování vytvořilo na zakázku pro společnost TOTAL ČR naše oddělení Custom Apps, které dokáže na míru navrhnout a vytvořit i jiné online systémy a mobilní aplikace. Podobné řešení je možné připravit na míru také vaší firmě.

Má vaše firma vyhrazen omezený počet parkovacích míst a vy potřebujete mít okamžitý přehled o tom, kde je volno? Jděte na to chytře. S naší webovou aplikací získáte přehledný rezervační systém, díky němuž recepční nebo jiný správce parkoviště snadno najde a včas rezervuje volné místo pro klienta či návštěvu.

Hlavním úkolem aplikace je vést přehled obsazených a volných parkovacích míst. Přehled lze filtrovat podle data, zadávat nové rezervace, doplňovat, upravovat či odebírat parkovací plochy. Správce parkoviště (např. recepční) má k dispozici úplný přehled a kontrolu nad rezervacemi i uživateli aplikace. Hlavním úkolem správce je snadno najít a rezervovat volné místo pro klienta či návštěvu.

„Kapacita našich parkovacích míst nedostačuje poptávce. Proto jsme chtěli systém umožňující parkovací místa lépe spravovat, zpřístupnit je zaměstnancům a zároveň odlehčit práci recepci, která přehled obsazenosti udržovala svými silami v Excelu. Aplikaci si zaměstnanci díky intuitivnímu ovládání rychle osvojili a začali používat.“
Michaela Ježková, Purchasing Manager Central Europe HUB ve společnosti TOTAL ČR.

Aplikaci navíc může mít ve svém mobilním telefonu každý zaměstnanec či externí spolupracovník, který potřebuje parkování využívat. Takový uživatel pak vidí jen volná místa, která si lze zarezervovat. Speciálně pro běžné uživatele systému byl navržen dvojí mechanismus přihlašování. Zaměstnanec může použít buď svoje jméno (e-mail) a heslo, nebo pokud si jej nechce pamatovat, může do aplikace přistoupit přes odkaz zaslaný na vyžádání v e-mailu.

Rezervace v aplikaci pro správu parkovacích míst
Rychlý přístup je obzvlášť výhodný pro zaměstnance s trvale přiděleným parkovacím místem, kteří do aplikace přistupují jen zřídka. Ti namísto volných míst vidí po přihlášení správu svého vlastního místa, kde mohou určit termíny, kdy jej nebudou využívat. Uvolněné termíny jsou pak automaticky nabídnuty k dispozici pro další zaměstnance či návštěvy.

Aplikace pomáhá využívat parkovacích ploch naplno a efektivně.

Kalendář v aplikaci pro správu parkovacích míst

Kontaktujte nás, společně najdeme řešení

Mám zájem o předvedení [post_title] CZ