Aktuality

FÓRUM INSPIRACE – konference, která inspirovala podnikatele i studenty

14. 10. 2013

Letošní Fórum INSPIRACE proběhlo za účasti světově úspěšných podnikatelů v Muzeu Škoda Auto v Mladé Boleslavi.

Druhý ročník Fóra INSPIRACE proběhl 10. a 11. října 2013 v nově zrekonstruovaných prostorách Konferenčního centra přímo ve středu Muzea Škoda Auto v Mladé Boleslavi. Nezisková konference představila platformu pro sdílení znalostí a zkušeností, která si klade za cíl posunout české podnikatelské prostředí.

Fórum INSPIRACE​Řečníci ve svých přednáškách představili svou cestu za podnikatelskými úspěchy. Na inspirativní příběhy navázaly dotazy v panelových diskusích, které mohli klást všichni účastníci konference online prostřednictvím mobilní aplikace speciálně vyvinuté pro tuto příležitost.

Na konferenci letos vystoupily tyto osobnosti českého i světového podnikatelského prostředí:  ředitel divize Temelín, ČEZ ENERGOSERVIS Jiří Tyc, architekt a designér Bořek Šípek, předseda představenstva LASVIT Leo Jakimič, partner a vlastník firem M. C. TRITON a Lentikat′s Luděk Pfeifer, generální ředitel a partner VEBA textilní závody Josef Novák, generální ředitel a majitel společnosti ELKO EP Jiří Konečný, zakladatelka GiTy a předsedkyně Českomoravské asociace podnikatelek a manažerek Olga Girstlová, advokát a iniciátor automatizace právních služeb a projektů eKolektor.cz či výzvy Domluvte.se Jozef Haládik, bývalý jednatel Barum Continental Roman Hančík, majitel firem TrollBeads, Docutec a Docucom Radek Hradil.

Všichni návštěvníci konference měli možnost prohlédnout si Škoda auto muzeum a zúčastnit se prohlídky výrobních hal Škoda.

Konference je financovaná pouze z konferenčních poplatků a interních zdrojů ABRA Software a.s. Vhodná je zejména pro podnikatele, ředitele, manažery a vedoucí pracovníky se zodpovědností za rozvoj podniku z řad SMB firem, ale i živnostníků či větších firem. Z konference si tito lidé odnesli nejen nové znalosti a dovednosti, ale i kontakty a inspiraci pro další podnikání. Program přednášek a diskuzních panelů byl přístupný také pro vysokoškolské studenty, kterým Fórum INSPIRACE nabízí neopakovatelnou příležitost, díky níž se dostali mezi elitu českého podnikání a měli tak šanci zjistit, jak funguje komplexní řízení a expanze firem nebo třeba motivace zaměstnanců.