Aktuality

150 hodin za rok. Tolik lidské práce ušetří ABRA Gen v Centru Robinson.

24. 5. 2017

Centrum Robinson pořádá moderní tábory, kterých se během léta zúčastní více než 2500 dětí. Informační systém ABRA Gen zde při využití API pomáhá s každodenní administrací a synchronizací plateb. 

Letní akce, na které se děti učí točit videa, stráví týden ve světě Harryho Pottera nebo si hrají v prostředí Minecraftu. Tak vypadají moderní tábory, které pořádá černošické Centrum Robinson. Během léta se jich zúčastní přes 2500 dětí, pro které je nutné vyřídit objednávky, sledovat zaplacené přihlášky a to všechno rychle a bezchybně zanést do účetnictví. Firma proto hledala cestu, jak stávající portál efektivně propojit s informačním systémem a automaticky tak zajistit přenos objednávek a sledovat platby. "Informační systém ABRA Gen nám pomohl s každodenní administrací plateb a přihlášek a s upozorňováním na nesedící platby," říká office manažerka Centra Robinson Petra Melecká. 

Propojení obou systémů zajišťuje API ABRA Gen, přes které se objednávky z internetu automaticky zapisují do informačního systému, kam firma každý den zároveň importuje bankovní výpisy. Spuštěním tlačítka "Synchronizace plateb" se pak platby během chvilky přiřadí ke konkrétním přihláškám. Centrum Robinson díky ABRA Gen ušetří zhruba 150 hodin lidského času za rok a získává tak příležitost pro další rozvoj.