Blog

Objevte moderní trendy v e‑commerce na veletrhu Czech On-line Expo

27. 1. 2022
ABRA Software zve na Czech Online Expo

15 tematických konferencí, více než 150 řečníku, stovka vystavovatelů a přes 15 konzultantů pro váš byznys. To je ve zkratce největší český e-commerce & on‑line business veletrh Czech On‑line ExpoBude tam každý, kdo v e‑commerce byznysu něco znamená. Tak nepromeškejte příležitost a přijďte se také podívat. Specialisté z ABRA Software budou po celou dobu k dispozici na stánku F2. Kdy? 16. – 17. února 2022 na výstavišti PVA Expo v pražských Letňanech.

Pestrý program veletrhu vám dovolí odhalit nejnovější trendy, které právě mezi e‑shopaři frčí. Probírat se budou klíčová témata pro přípravu vhodných e‑commerce strategií, jak efektivně řídit logistiku, jak využívat sociální sítě nebo jak optimalizovat SEO, UX & CRO nebo PPC kampaně. Aby bylo možné pilovat všechny tyto disciplíny k dokonalosti, je nutné mít perfektně zajištěný provoz e‑shopu a veškeré související firemní procesy. A právě zde hraje klíčovou roli volba vhodné ERP platformy.

Na stánku ABRA Software vám ukážeme efektivní řízení veškerých firemních procesů souvisejících s e-commerce. Dozvíte se, jak lze informační systém využít pro automatizaci celého objednávkového procesu a rychlou expedici zboží nebo jak mít všechna potřebná data na jednom místě a využívat je pro analýzu, zobrazení výsledků a predikce. Poradíme vám také, jak zajistit online integraci vašeho e-shopu na informační systém s využitím otevřeného API rozhraní.

Těšíme se na vás 16. – 17. února na stánku F2.