Powerlogy – vylepšené potraviny pro aktivní lidi

Prodejce funkční výživy se díky ABRA Flexi konečně nadobro zbavil excelovských tabulek a papírů. Kompletní firemní agendu má ve třech vzájemně propojených systémech.

Juraj Drábik

Finanční analytik, Powerlogy

„ABRA Flexi nám nejvíce pomáhá při řízení objednávek, účtování faktur, párování plateb a při celkové kontrole hospodaření firmy.“

1

Proč ABRA Flexi

Hledali jsme účetní systém specializovaný na e-shopy, který nám umožní maximálně automatizovat proces internetových objednávek a jejich komplexní zpracování.

2

Efektivní trio

Klíčem ke změně byla integrace a automatizace objednávkového systému Woocommerce s ABRA Flexi a také jeho propojení se skladovým systémem Lokia.

3

Flexi je sexy. I na Macu.

Kolegové používají desktop verzi i webovou aplikaci a ti, kteří pracují na zařízeních značky Apple, oceňují, že Flexi funguje také v prostředí MacOS.

Kváskový chleba, obyčejné podmáslí a lokální ovoce, nebo také káva s máslem a kokosovým olejem či bezlepkové müsli. Co mají tyto potraviny společného? Jsou zdravé, dobře chutnají a k tomu „hackují“ naše tělo k lepším výkonům bez potřeby chemie. Na tzv. biohackingu je založený podnikatelský nápad Dušana Plichty, majitele e-shopu Powerlogy. Nějakou dobu strávil v Austrálii, kde se dozvěděl spoustu věcí o zdravém způsobu života, který po chtěl návratu na Slovensko budovat i doma. V jeho e-shopu dnes najdete kvalitní kávu, oleje, kolageny, proteiny i oříšková másla a čokoládu.

Online obchod funguje od roku 2013, a i když měl k dispozici firemní software, stále se neobešel bez excelovských tabulek a všelijakých dokumentů. To se změnilo v roce 2021, kdy firma přešla na ABRA Flexi. „Nejvíce oceňujeme možnost vytvářet vystavené objednávky pro dodavatele a následné načítání zboží prostřednictvím účtenek navázaných na tyto objednávky,“ říká finanční analytik Powerlogy Juraj Drábik. Firma se aktuálně nejvíc soustředí na expanzi do České republiky a dalších evropských zemí.

ZAMĚSTNANCI3
ROČNÍ OBRAT2,7 mil. eur
WEBpowerlogy.cz

Klíčové benefity

  • 3 v 1. Firma používá účetní, objednávkový a skladový systém. Přes API jsou navzájem propojené.
  • Web i desktop. Online varianta je vhodnější na úpravu jednotlivých objednávek, desktop je lepší pro zaúčtování faktur za zboží a párování plateb (práce finančního oddělení).
  • Kontrola. Firma má přehled nad svým cash flow a ziskem či ztrátou.

Case study v číslech

4

Tolik lidí v Powerlogy pracuje s ABRA Flexi.

153 %

O tolik procent se díky glycinu a vitaminu C může zvýšit produkce kolagenu.

2.2 dní

Průměrná doba dodání.

Když si zákazníci e-shopu Powerlogy něco zakoupí, jejich internetová objednávka putuje přes API do ABRA Flexi, kde se promění ve fakturu a automaticky se odešle na e-mail.

Vyzkoušejte ABRA Flexi na měsíc zdarma!

Máte zájem o řešení na míru pro vaši firmu?

Mám zájem o předvedení [post_title] CZ