Ušetřete náklady a starosti s IT

Umožněte svým zaměstnanců bezpečně pracovat z domova. Přejděte se svým systémem do cloudu.

Služby

Zbavte se starostí s provozem informačního systému, práce a nákladů na pořízení a správu vlastních serverů, aktualizace i zabezpečení dat. S ABRA on-line vše vyřešíme za vás.

Proč je cloud výhodnější než vlastní servery

  • Přístup k systému odkudkoliv. Umožněte svým zaměstnancům pracovat z domova, a to jednoduše a bezpečně.
  • Bez starostí. O vše se postaráme my.
  • Plánovatelné náklady bez překvapení. Kompletní provoz Abry máte zajištěn za dohodnutou měsíční platbu danou transparentní cenou za uživatele, takže dopředu víte, kolik Vás bude stát.
  • Ověřená a výkonnostně optimalizovaná infrastruktura. Stovky zákazníků/tisíce uživatelů pracujících v plynule běžícím systému.
  • Zbavíte se správy vlastních serverů. Ušetříte peníze za údržbu a nákup serverů a dalších IT technologií, nemusíte řešit prostor pro servery ani klimatizaci místnosti. Nemusíte řešit IT pracovníky a jejich zastupitelnost.
  • Postaráme se o systém. Zajistíme údržbu databáze, kontrolu tempů a logů – aby Váš systém běžel hladce a spolehlivě.
  • Zajistíme aktualizace. Zajistíme aktualizace ABRA Gen, kdykoliv budou potřeba, aby váš systém nezastarával.
  • Bezkonkurenční bezpečnost Vašich dat. Špičkoví odborníci, top technologie, přísná pravidla, non-stop dohled = nejvyšší možná míra zabezpečení.
  • Zálohy profesionálně. Ty nejlepší HW i SW technologie plus geograficky oddělené zálohy pro absolutní bezpečí vašich dat.

Rozdíl mezi provozem na vlastních serverech (on-premise) a v cloudu (on-line)

Náklady

Vlastní serveryABRA on-line
Vysoké investice do vlastní IT infrastruktury vč. její pravidelné modernizace.Bez počátečních investic.
Nenadálé náklady při poruchách.Provoz za předem stanovené fixní měsíční náklady.
Náklady na provoz IT oddělení nebo externí firmy.Ušetříte až 50 % provozních nákladů ročně.

Servery

Vlastní serveryABRA on-line
Starosti s vlastním hardware a software na průměrné úrovni, protože top řešení je finančně nedostupné.Špičkové technologie, které zajistí vždy maximální výkon, rychlost, zabezpečení a škálovatelnost.

Provoz (IT support)

Vlastní serveryABRA on-line
Nutnost zajištění vlastního/outsourcovaného IT oddělení s kvalifikovaným personálem.Není nutný IT správce pro ERP infrastrukturu. O provoz se stará náš tým vyškolených profesionálů.
Mnohdy problematická zastupitelnost.Vždy existuje zástup.
Investice do školení IT správců. Riziko nenadálé výpovědi.Vždy je možné ihned začít řešit případný problém, a to už preventivně na základě informací z monitoringu.

Optimalizace výkonu

Vlastní serveryABRA on-line
Nutná pravidelná údržba systémů vlastními prostředky.Optimalizace výkonu a údržba databáze probíhá pravidelně, a to v paušální ceně.
Často znalostní nedostatky – HW, SW, databáze, specifika používaného ERP – to vyžaduje specialisty.Staráme se o operační systém i servery. Neustále monitorujeme všechny servery i samotný ERP systém.

Aktualizace

Vlastní serveryABRA on-line
Aktualizaci ABRA Gen provádí vlastní IT správce bez větší znalosti.O instalaci aktuální verze ABRA Gen se u naprosté většiny zákazníků starají naši odborníci.

Bezpečnost

Vlastní serveryABRA on-line
Data jsou uložena na vašich serverech, proto se o zabezpečení musíte postarat sami. Správce serverů musí sledovat situaci a provádět aktualizace a úpravy zabezpečení podle aktuálních hrozeb.ABRA Gen běží ve špičkovém cloudovém centru s nejvyšší mírou zabezpečení proti fyzickému přístupu. Infrastruktura využívá špičkové HW i SW prostředky proti kybernetickým útokům zvenčí.
Zálohování probíhá v praxi jen kompromisním způsobem – na jiný server nebo NAS.Probíhá pravidelné zálohování a test obnovitelnosti záloh – 3 kopie dat na fyzicky nezávislých úložištích.

Dostupnost

Vlastní serveryABRA on-line
Dostupnost pouze v lokální síti ve firmě.Kdykoliv, odkudkoliv. Možnost práce na home office.
Vzdálený přístup s riziky a komplikovaně přes VPN.Bezpečné vzdálené připojení, zašifrovaná komunikace. Dostupnost IS ABRA přesahuje 99,9 %.

Pojďme možnost ABRA on-line prodiskutovat!
Kontaktujte nás a domluvíme si schůzku.

Mám zájem o předvedení [post_title] CZ