2 z 5 nejrychleji rostoucích firem používají ABRA FlexiBee

5. 11. 2015

O tom, že nejúspěšnější firmy používají systémy ABRA nás přesvědčily výsledky programu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe 2015. Z pěti nejrychleji rostoucích technologických firem v České republice hned 2 používají účetní software ABRA FlexiBee.

Příjemně nás překvapilo, že mezi oceněnou padesátkou nejrychleji rostoucích technologických společností je 5 firem z České republiky. Ještě více nás potěšilo, že mezi těmito firmami jsou hned 2, Zentity a Geosense, které používají cloudové účetní systémy ABRA FlexiBee. Úžasné také je, že 4 z 5 těchto firem byly zařazeny do kategorie Software - je vidět, že Češi IT prostě umí.

Zatleskejme společně těmto pěti oceněným:

Simplity s.r.o.

  • Celkově první místo s nárůstem obratu o 1971 %.
  • Firma byla zařazena do kategorie Software.

Petr Mahdaliček, CEO, se k úspěchu své firmy v materiálu Technology Fast 50 Powerful Connections vyjádřil takto: "The most significant past challenge was to build trust and market position. A major obstacle is the long-term scarcity of a high-quality work force."

ZENTITY a.s.

Flowmon Networks, a.s.

  • Celkově 22. místo, třetí místo v ČR, s nárůstem obratu o 480 %.
  • Firma byla zařazena do kategorie Software.

manGoweb, s.r.o.

  • Celkově 28. místo, čtvrté místo v ČR, s nárůstem obratu o 414 %.
  • Firma byla zařazena do kategorie Média.

Geosense s.r.o.

Rozložení úspěšných v regionu Střední Evropy ukazuje obrázek (zdroj Deloitte Technology Fast 50 Powerful Connections, strana 11):

Mapa úspěšných firem Střední Evropy

The Deloitte Technology Fast 50 in Central Europe je program, který vyhodnocuje žebříček nejrychleji rostoucích technologických firem v jednotlivých regionech podle tržeb za poslední čtyři roky. V roce 2015 je to již 16. ročník, který ukázal 50 nejrychleji rostoucích veřejných nebo soukromých technologických společností ze Střední a Východní Evropy.