Blog

Chystáme se na Upterdam!

6. 9. 2023

Slovenský Senec 21. září 2023 přivítá všechny nadšence do e-commerce a my s ABRA Flexi budeme u toho. Pátý ročník konference si klade za cíl poradit podnikatelům, jak firmě zajistit stabilitu, růst a ziskovost. 

Na akci vystoupí Dan Matějka z ABRA Flexi s přednáškou „Hledejte informační systém, který má API, nic jiného už dnes nedává smysl“. O našem skvělém API jsme si s Danem popovídali v krátkém rozhovoru, který brzy najdete na webu konference. 

A jak se Dan na veletrh těší?

"Těšíme se moc, kolegové si Upterdam vyzkoušeli v roce 2021 s naším dalším produktem ABRA Gen a byli moc spokojeni s celkovou úrovní a návštěvností. Témata jako integrace, automatizace a digitalizace se snažíme komunikovat dlouhodobě, takže je jasné, že na akci nesmíme chybět. A co návštěvníkům ukážeme? No přece, že když informační systém, tak jedině s API. 🙂 Více v našem vystoupení na EXPO Stage od 12.20 hodin. A kdo by chtěl Flexi vyzkoušet a ještě neměl tu možnost, ať se u nás zastaví na stánku B6 pro více informací a hlavně možnost získat 30% slevu na první rok provozu."

Kromě Dana se v rámci přednášek představí například zákazník Genu Juraj Králik z firmy Zajo, zástupci značek Dedoles a Shoptet, nebo zákazník Flexi Dalibor Cicman ze start-upu GymBeam. 

Detaily k akci najdete na webu

Těšíme se na viděnou!