O produktech

Firemní software ABRA Flexi proměňuje pocity v čísla. Na počítači i v telefonu.

25. 10. 2023
Firemní software ABRA Flexi pro řízení firmy

Přehled je základ. Každý dobrý manažer ví, že co nejde změřit, to nejde řídit. Jak si firma aktuálně stojí, jaká je hodnota nezaplacených faktur a kolik má v hotovosti? ABRA Flexi zná na všechno odpověď. V přehledných grafech.

Firma jako na dlani

Hned, jak se do moderního ERP systému přihlásíte, uvidíte komplexní dashboardy zobrazující vybrané účetní údaje o hospodaření firmy. Kromě vizualizace dat Flexi nabídne také jejich analýzu - ve formě detailních grafů poskytne informace o struktuře nejdůležitějších nákladů a výnosů a jejich změn, rozdělí aktiva a pasiva na jednotlivé položky (pohledávky, zásoby, investice, obchodní závazky, vlastní kapitál, …) a data zobrazí podle libovolného střediska nebo časového období. K dispozici jsou analýzy nákupu, prodeje a účetních dat.

A jak se manažerské přehledy líbí našim klientům? „Pro mě jako pro majitelku jsou živá data doslova pokladem pro manažerské účetnictví a efektivní plánování nákupů,“ říká Petra Plemlová, zakladatelka značky oblečení pro děti a maminky Unuo. Firma je podle ní jako hodinový strojek, není možné mít vybroušené jen jedno kolečko. „Všechno musí fungovat celistvě od výrobního plánování až po finanční a marketingové,“ dodává. Automatizace její firmě umožnila růst - předloni o 42 procent, loni se zvýšil obrat o desetinu na 114 miliónů korun.

Český výrobce dětského oblečení Unuo.cz a jeho zakladatelka Petra Plemlová
Petra Plemlová, zakladatelka značky oblečení pro děti a maminky Unuo

ABRA Flexi funguje v cloudu a k dispozici má i webové rozhraní „I když většinu času používáme desktop aplikaci, někdy je potřeba připojit se online, což vidíme jako velkou výhodou. Díky responzivnímu designu si data ve Flexi zobrazíme i na displeji mobilu nebo tabletu. A v rámci desktopu vnímáme jako benefit možnost pracovat s Flexi i na počítačích se systémem macOS,“ oceňuje Boris Gogola z firmy Takoy, která se zabývá prodejem designových látek. A Chief Accounting Officer Ondřej Mikšík ze společnosti Twisto poskytující odložené platby oceňuje možnost reportingů: „Software řeší kompletní účetnictví a poskytuje podporu pro sestavování finančních reportů, rozpočtů, auditů a daňových přehledů,“ popisuje.

Flexi snadno propojíte s dalšími appkami

A k tomu všemu má ABRA Flexi ještě další skvělou věc - API, přes které se dá k systému cokoli připojit. K dispozici je přes 200 doplňků, buď z dílny našich vývojářů jako je třeba výpočet úroků k vydané faktuře, nebo od dalších firem s progresivními nápady. Prostřednictvím aplikace Finbricks nabízíme napojení na všechny banky a spolupracujeme se zavedenými nástroji jako jsou třeba Mailchimp, Shoptet nebo Google. Když například na Vašem e-shopu někdo nakoupí, do ABRA Flexi dorazí nová objednávka, k níž se vytvoří firma a její kontakt. A nová e-mailová adresa se automaticky zařadí do adresáře v Mailchimpu, odkud rozesíláte zákazníkům pravidelnou dávku informací včetně různých promo akcí. Podobně funguje napojení na Google kalendář - události zadané do ABRA Flexi se automaticky propíšou do kalendáře.

ABRA Flexi je malý ERP, který umí velké věci. Získáte s ním all-in-one řešení od účetnictví přes obchodní proces až po cenotvorbu, HR administrativu a sklady. A za jak dlouho v něm můžete začít pracovat? Do 10 minut a bez školení se zvládnete přihlásit a provést úvodní nastavení. Žádná složitá implementace se nekoná. Flexi je připraveno k okamžitému použití. Tým školících profíků připravuje podrobné návody a srozumitelná výuková videa. A jsme pro vás i na e-mailu a telefonu. Těšíme se na spojení!