Blog

Poznejte trendy, díky kterým váš e-shop vyroste

23. 3. 2022
ABRA Software na Reshoperu

Moderní trendy. Inspirativní setkání. Odborné konzultace. To všechno čeká návštěvníky veletrhu a konference Reshoper 13. dubna v PVA Expo Praha. Po veletrhu Czech On-line Expo je to druhé významné setkání e-commerce komunity.

Také na Reshoperu se potkáte s různými firmami, které vám pomohou s růstem vašeho e-shopu. Nebude mezi nimi samozřejmě chybět ani ABRA Software. Na našem stánku vám ukážeme efektivní řízení veškerých firemních procesů souvisejících s e-commerce. Dozvíte se, jak lze informační systém využít pro automatizaci celého objednávkového procesu a rychlou expedici zboží nebo jak mít všechna potřebná data na jednom místě a využívat je pro analýzu, zobrazení výsledků a predikce. Poradíme vám také, jak zajistit online integraci vašeho e-shopu na informační systém s využitím otevřeného API rozhraní.

Těšíme se na Vás na stánku číslo 41.

V programu veletrhu nechybí partnerská stage, kde vám vystavovatelé představí produktové novinky či případové studie. Zúčastnit se také můžete minipřednášek nebo workshopů, které budou probíhat po celý den. Prostor bude i na inspirativní networking. Program probíhá od 8 do 18 hodin a je přístupný zdarma po registraci.

Paralelní částí Reshoperu je odpolední odborná konference. Na přednáškách např. zjistíte, co stojí za podstřelováním cen. Naučíte se, jak zvýšit šance, že na e‑shopu zákazník nakoupí. Marketingoví specialisté prozradí, co dělat, když náklady na marketing nevychází, třeba kvůli vysoké konkurenci v PPC reklamě. A mnoho dalších témat. Vstup na konferenci je nutné zakoupit s předstihem.