Asiana

Automatizace firemních procesů a online propojení cestovních portálů.

Portál Letuška.cz

V čem ABRA Gen pomáhá?

  • Systém eviduje všechny obchodní transakce probíhající ve virtuálním prostředí a napojuje je na účetnictví.
  • Zajišťuje automatické odesílání všech potřebných potvrzení o rezervaci či o zaplacení zákazníkům a spolupracuje s platebními systémy a bankami.
  • Díky automatizaci umožňuje omezit počet zaměstnanců v účtárně – za patnáct let i při zmnohonásobení obchodních transakcí se počet účetních nezměnil.
  • Monitoruje a eviduje všechny procesy online ve virtuálním prostoru. Operace probíhají po celém světě v reálném čase a v mnoha měnách.
  • Dohlíží na obousměrnou komunikaci – příjem objednávek i automatická potvrzení objednávek a rezervaci služeb směrem k zákazníkovi.
Logo Asiana
OBORSlužby, Obchod
ZAMĚSTNANCI150
ROČNÍ OBRAT3200 mil. Kč
MÍSTOPraha
WEBasiana.cz

Agentura Asiana provozuje osm různých internetových portálů z oblasti cestovního ruchu. Firma potřebuje spolehlivý systém, který obrovské množství každodenních transakcí monitoruje, eviduje a v konečné podobě převádí do podrobných statistik. Veškeré akce nakonec musí být automaticky zavedeny do účetnictví. Automatizaci firemních procesů má již deset let na starosti informační systém ABRA Gen.

Šárka Litvinová, Asiana

Šárka Litvinová

Spoluzakladatelka, Asiana spol. s r. o.

ABRA Gen za nás dělá veškerý backoffice – statistiky, evidence i účetnictví. Na jedné straně je bezpočet služeb jako např. letenka, pojištění nebo ubytování. Na druhé straně je spokojený zákazník, ať korporátní nebo individuální. My jsme mezičlánek. K propojení služeb a klientů používáme řadu systémů a nástrojů. ABRA Gen vše monitoruje a eviduje.

Zásadní přínos ABRA Gen: Automatizace backoffice procesů

Informační systém zajišťuje automatizovaný běh všech backoffice procesů. Zásadním přínosem ABRA Gen je propojení dat z osmi objednávkových systému Asiany do jedné databáze.

Stáhněte si podrobnou případovou studii

Máte zájem o řešení na míru pro vaši společnost?

Mám zájem o předvedení Asiana CZ