Asiana

Automatizace firemních procesů a online propojení cestovních portálů.

blank

V čem ABRA Gen pomáhá?

  • Systém eviduje všechny obchodní transakce probíhající ve virtuálním prostředí a napojuje je na účetnictví.
  • Zajišťuje automatické odesílání všech potřebných potvrzení o rezervaci či o zaplacení zákazníkům a spolupracuje s platebními systémy a bankami.
  • Díky automatizaci umožňuje omezit počet zaměstnanců v účtárně – za patnáct let i při zmnohonásobení obchodních transakcí se počet účetních nezměnil.
  • Monitoruje a eviduje všechny procesy online ve virtuálním prostoru. Operace probíhají po celém světě v reálném čase a v mnoha měnách.
  • Dohlíží na obousměrnou komunikaci – příjem objednávek i automatická potvrzení objednávek a rezervaci služeb směrem k zákazníkovi.
blank
OBOR Finance, Obchod, Výroba
ZAMĚSTNANCI 150
ROČNÍ OBRAT 3200 mil. Kč
MÍSTO Praha
WEB www.asiana.cz

Agentura Asiana provozuje osm různých internetových portálů z oblasti cestovního ruchu. Firma potřebuje spolehlivý systém, který obrovské množství každodenních transakcí monitoruje, eviduje a v konečné podobě převádí do podrobných statistik. Veškeré akce nakonec musí být automaticky zavedeny do účetnictví. Automatizaci firemních procesů má již deset let na starosti informační systém ABRA Gen.

Zásadní přínos ABRA Gen: Automatizace backoffice procesů

Informační systém zajišťuje automatizovaný běh všech backoffice procesů. Zásadním přínosem ABRA Gen je propojení dat z osmi objednávkových systému Asiany do jedné databáze.

Stáhněte si podrobnou případovou studii

Máte zájem o řešení na míru pro vaši společnost?

Mám zájem o předvedení [post_title] CZ

Zajímáte se o systém ABRA Gen? Napište nám!

Zeptejte se CZ