Lékárna.cz

Napojením e-shopu a dalších systémů na ABRA Gen se všechna finanční i obchodní data evidují na jednom místě.

Sklady Lékárna.cz

V čem ABRA Gen pomáhá?

  • Díky přímému napojení na e-shop eviduje veškerá obchodní a finanční data, která procházejí účetnictvím a umožňují managementu rychlé rozhodování.
  • Řídí veškeré obchodní procesy v efektivním projektovém řízení.
  • Automatizuje účetní procesy – hromadné zpracování faktur a záloh, párování a vystavování faktur, avíza platebních karet.
  • Efektivně řídí pohledávky a automaticky rozesílá upomínky.
  • Připravuje přehledné reporty v ABRA BI a umožňuje schvalovat doklady v aplikaci Online schvalování.
Logo Lékárna.cz
OBORFinance, Obchod, Sklady
ZAMĚSTNANCI87
ROČNÍ OBRAT690 mil. Kč
MÍSTOPardubický kraj
WEBwww.lekarna.cz

Lékárna.cz od informačního systému požadovala pochopení komplexnosti lékárenského byznysu v oblasti e-commerce. Potřebovala zohlednit určitá specifika lékárenství, jimž se musel ERP přizpůsobit. Dále byla pro firmu důležitá škálovatelnost, tedy možnost informační systém postupem času dle potřeby doplňovat a rozvíjet nebo v určitých oblastech naopak omezovat. Všechny tyto požadavky dokázal naplnit informační systém ABRA Gen.

Vladimír Finsterle, Lékárna.cz

Vladimír Finsterle

Zakladatel a majitel, Lékárna.cz

ABRA Gen mi dává jistotu v tom, že klasické procesy generující zhruba 80 % obratu a zisku, jsou skutečně datově pod kontrolou a já se rozhoduji na základě faktů, ne na základě pocitů. Ty naopak můžu uplatnit v inovacích a rozvoji. Core byznys mi musí fungovat na základě evidence-based dat. A tady má ABRA Gen nezastupitelnou roli a bez ní si už nedokážu řízení firmy představit.

Zásadní přínos ABRA Gen: řízení obchodních a finančních procesů v e-commerce

Systém ABRA Gen eviduje veškerá obchodní data e-shopu Lékárna.cz. Firma také plně využívá otevřenosti ABRA Gen a propojuje jej s dalšími specifickými systémy. Data se sbíhají v jedné databázi informačního systému ABRA Gen, který díky tomu pomáhá ve firmě řídit celý byznys.


Zakladatel e-shopu Lékárna.cz Vladimír Finsterle spoléhá na svoji vytrvalost a dlouhodobé hodnoty. Jaký je recept na jeho úspěch?


Podívejte se také na video, kde majitel Lékárna.cz hovoří o efektivním řízení své firmy:

Máte zájem o řešení na míru pro vaši společnost?

Mám zájem o předvedení Lékárna.cz CZ