Aktuality

Jak rychle nastavit sortiment pro e-shop

4. 6. 2020
Nastavení sortimentu pro e-shop

Potřebujete rychle připravit data pro svůj e-shop? Dodavatel vám poslal ceníky a skladové položky v excelovských tabulkách a vy je chcete jednoduše importovat do ABRA Gen? Připravili jsme pro vás balíček doplňků, které vám pomohou s kompletním nastavením sortimentu pro prodej. Bez složitého přepisování, jednoduše, importem z Excelu.

Výhodný balíček pro import dat

Balíček obsahuje doplňky Import prodejních a dodavatelských ceníků a Import skladových karet.

do 31. srpna máte možnost aktivovat balíček za poloviční cenu. Získáte tak dva doplňky za cenu jednoho. Objednávejte u svého obchodníka nebo vyplněním webového formuláře.

Co s balíčkem získáte

Importem dat z XLS souboru do systému ABRA Gen snadno nahrajete:

  • hlavní skladové karty, hlavní jednotky, jedné dílčí karty
  • dodavatele ke skladovým kartám
  • skladové menu
  • skladové typy
  • ceny do prodejních ceníků
  • ceny do dodavatelských ceníků

Doplněk také umí ke skladovým kartám importovat data do uživatelských položek, dále umí doplňovat nevyplněné údaje ke skladovým kartám, (i do uživatelských položek) nebo umí změnit již existující hodnoty ve skladových kartách.

V případě importu do dodavatelských ceníků přidává nové položky do vybraného ceníku. Doplněk umí k řádku ceníku připojit existující skladovou kartu a případně založit nebo aktualizovat dodavatele na skladové kartě.¨

Příklad z praxe ve firmě SORAL & HANZLIK Medical s.r.o.

Logo firmy Soral & Hanzlík

„Potřebovali jsme rychle a bezchybně připravit do prodeje rozsáhlý sortiment zboží od nového dodavatele. Díky doplňkům pro ABRA Gen jsme při importu skladových karet a importu cen ušetřili desítky hodin času.“

Ing. Radim Šoral, jednatel společnosti SORAL & HANZLIK Medical s.r.o., která je tradičním dodavatelem zdravotnické techniky pro nemocnice, domovy seniorů a ostatní zařízení poskytující zdravotní a sociální péči.

Potřebujete i ve vaší firmě efektivně nastavit sortiment k prodeji? Kontaktujte nás, poradíme vám, jak na to.

Mám zájem o předvedení Jak rychle nastavit sortiment pro e-shop CZ