Import skladových karet

Načítejte skladové karty i údaje ke skladové jednotce z XLS souboru rychle a efektivně.

Mám zájem o předvedení
blank

Doplněk slouží pro import skladových karet (včetně možnosti založení dílčí karty i založení umístění na dílčí kartě) a údajů ke skladové jednotce z libovolného XLS souboru do IS ABRA Gen přes otevřené rozhraní ABRA OLE. Doplněk obsahuje možnost importu skladového menu a skladových typů.

Doplněk také umí ke skladovým kartám importovat data do uživatelských položek, dále umí doplňovat nevyplněné údaje ke skladovým kartám, (i do uživatelských položek), nebo umí změnit již existující hodnoty ve skladových kartách.

V rozšířených možnostech je možno specifikovat nadstandardní nastavení importu jako např. výpočet hodnot apod. s využitím jakékoliv QR funkce (funkce z editoru tiskových sestav IS ABRA). Tato funkce dává programu nový rozměr v možnostech nastavení.

V doplňku lze intuitivně nastavit oblast v XLS, ze které se data budou importovat. Dále je v programu zahrnut i import dodavatelů, import skladového menu, import skladových typů. Veškerá nastavení a parametry lze uložit do konfiguračního souboru pro opětovné použití.

Mám zájem o předvedení doplňku Import skladových karet

Mám zájem o předvedení [post_title] CZ