Aktuality

Pracujte s ABRA Gen/FLORES jednoduše, odkudkoliv a bezpečně

20. 11. 2023
Pracujte odkudkoliv s informačním systému v cloudu

Potřebujete pracovat v informačním systému ABRA Gen/FLORES online a odkudkoliv? Nejjednodušší a nejrychlejší cestou je přesunout celý systém do cloudové služby ABRA on-line.

Co je ABRA on-line

S ABRA on-line můžete spouštět informační systém přes internet bez nutnosti instalace na vašich serverech a stanicích. O provoz se přímo u nás starají špičkoví odborníci. Uživatelé tak mohou v systému pracovat online a odkudkoliv. Podívejte se na podrobné srovnání mezi provozem na vlastních serverech (on-premise) a v cloudu (on-line). Více o ABRA on-line.

Jak po spuštění funguje provoz

Díky technologii MS RemoteApp se systém ABRA Gen i FLORES pro uživatele tváří jako běžná lokálně nainstalovaná aplikace, ale ve skutečnosti je spuštěna na vzdáleném serveru. Uživatel proto v systému pracuje, jak je zvyklý. K ABRA on-line se můžete připojit z operačních systémů Microsoft Windows i MAC OS.

Uživatel má na ploše svého počítače ikonu ke spuštění:

Po kliknutí na ikonu se zobrazí přihlašovací dialog, kde uživatel zadá své přihlašovací heslo (na přání je k dispozici i dvoufaktorová autentizace):

Po zadání hesla se spustí ABRA Gen a uživatel může ihned zahájit práci – bezpečně a odkudkoliv.

Co je pro spuštění potřeba na straně uživatele

ABRA on-line využívá technologii Microsoft RemoteApp. K provozu postačí běžný kancelářský počítač (MS Windows nebo MacOS) s přístupem na internet. Plně vyhovovat přitom bude i běžné pevné nebo mobilní připojení k internetu.

Bezpečnost

Provoz ABRA on-line je zabezpečen již volbou technologie. Mezi uživatelovým počítačem a našimi servery probíhá pouze komunikace změn obrazovek. Jinými slovy: nepřenáší se žádná citlivá data. Navíc je tato komunikace zabezpečena technologií SSL.

Službu ABRA on-line kompletně provozuje ABRA Software a.s. na svých serverech, které jsou umístěné v mnohonásobně zabezpečeném datovém centru v Praze.

Odpovědně se staráme o kompletní zálohování dat. Zálohy tvoříme dvěma nezávislými systémy, ukládáme na tři různá místa, z toho jedno je geograficky oddělené.

Jak probíhá převod ABRA Gen do cloudu

Po uzavření smlouvy o provozu ABRA on-line vás bude kontaktovat pracovník týmu ABRA On-line a dohodne s vámi postup a čas migrace.

Pomůžeme vám při konfiguraci jednotlivých stanic. Předáme vám i návod, jak se do ABRA On-line připojíte.

Aktivujeme další služby jako např. ABRA API, BI, Web Services, ABRA e-shop, automatizační server.

Budeme potřebovat zálohu vašeho systému, kterou vám můžeme pomoct provést. Zálohu pak obnovíme v prostředí ABRA on-line.

Stávajícím zákazníkům zprovozníme službu ABRA on-line do jednoho pracovního dne. Pro nové zákazníky Abry závisí doba zřízení na náročnosti procesu celé implementace informačního systému. Nicméně ve všech případech platí, že využití služby ABRA on-line vám proces implementace systému zjednodušuje, zlevňuje i zrychluje.

Vyzkoušejte si prostředí ABRA on-line zcela nezávazně

Prostředí ABRA on-line si můžete vyzkoušet na demo datech.

Jak začít, koho kontaktovat

ABRA on-line si objednejte kontaktováním svého obchodníka nebo vyplněním poptávkového formuláře.

Pojďme možnost ABRA on-line prodiskutovat! Kontaktujte nás a domluvíme si schůzku.

Mám zájem o předvedení [post_title] CZ