OK AVIATION Group

Důsledná evidence výrobních a servisních postupů a následná dostupnost všech dat v obchodním procesu umožňuje efektivní nákup dílů a přípravu servisních kitů pro techniky.

Výroba letadel v OK Aviation Group

V čem ABRA Gen pomáhá?

  • Automatizuje překlápění elektronických faktur ve formátu ISDOC v rámci jednotlivých firem ve skupině, čímž významně šetří čas.
  • Kompletně řídí výrobu a servis letadel s detailní evidencí všech výrobních a servisních postupů.
  • Pomáhá s rychlou orientací ve skladu ukládáním materiálu do přesných pozic.
  • Eviduje kompletní dokumentaci k vyráběným i servisovaným letadlům.
  • Podporuje důslednou kontrolní činnost díky provázanosti všech dokladů.
Logo OK Aviation Group
OBORFinance, Obchod, Sklady, Výroba
ZAMĚSTNANCI67
ROČNÍ OBRAT1039 mil. Kč
MÍSTOStředočeský kraj
WEBwww.ok-aviation.com/cz

Skupina OK AVIATION Group zajišťuje prostřednictvím pěti dceřiných společností zákazníkům vše pro soukromé létání od výroby, prodeje značek PILATUS, PIPER, DYNAMIC, ADVANTIC a servisu letadel přes letový provoz až po letištní služby a pilotní výcvik. Firma hledala nástroj, který by jí pomohl efektivně řídit výrobní a servisní procesy a evidovat rozsáhlou dokumentaci na jednom místě. Zároveň potřebovala zjednodušit administrativu zejména v oblasti vystavování faktur mezi firmami ze skupiny. Všechny její požadavky dokázal naplnit informační systém ABRA Gen.

Kateřina Svatošová, OK Aviation Group

Kateřina Svatošová

Generální ředitelka, OK AVIATION Group

Nejvíce na ABRA Gen oceňuji provázanost informací. Systém přesně ví, co všechno se má k vyřízení každé zakázky nakoupit. Efektivita práce a úspora času v administrativě je tím pádem vysoká.

Zásadní přínos ABRA Gen: výroba, evidence skladů a finanční controlling.

Díky evidenci všech výrobních a servisních postupů umožňuje technikům připravovat kompletní kity se všemi díly, a proto nemusejí odbíhat od rozdělané práce do skladu. Zároveň ABRA Gen vždy ví, jaké součástky jsou potřeba a pomáhá s jejich objednáváním.


Generální ředitelka OK AVIATION Group Kateřina Svatošová oceňuje především provázanost informací v systému a možnost z dat kdykoliv vyčíst celý příběh.


Podívejte se také na krátké video, kde generální ředitelka OK AVIATION Group hovoří o efektivním řízení celé firmy:

Máte zájem o řešení na míru pro vaši společnost?

Mám zájem o předvedení [post_title] CZ