Aktuality

Vylepšená správa požadavků v novém systému ABRA Helpdesk

22. 4. 2020
Systém pro zadávání požadavků ABRA Helpdesk

Abychom co nejrychleji a s maximální péčí vyřešili všechny vaše požadavky, připravujeme pro vás vylepšený systém správy zákaznických požadavků. Nové rozhraní ABRA Helpdesk uvedeme do provozu začátkem května 2020. Věříme, že pro vás bude jeho používání přehledné, intuitivní, a hlavně dostupné z jakéhokoliv místa.

Jaká vylepšení vás čekají?

  • Nový systém usnadní a zrychlí naši vzájemnou komunikaci, která nově po zadání požadavku může pokračovat jednoduše pouze formou reakce na e-mail. Odpadá tedy nutnost pokaždé se přihlašovat do portálu.
  • O svých požadavcích nikdy neztratíte přehled a vždy je naleznete zpětně přímo v systému.
  • O požadavky ze současného Zákaznického portálu nepřijdete - do nového systému je automaticky přeneseme.
  • Zákaznický portál nekončí, i nadále v něm naleznete například licenční klíče, přihlašování na školení, přehled faktur nebo administrací přístupů. V budoucnu také dojde k postupnému nahrazení zbylé části portálu moderní webovou aplikací.

Po uvedení systému do provozu zašleme všem stávajícím aktivním uživatelům zákaznického portálu e-mail s přihlašovacími údaji.

Pro snadný přechod na nový systém pro vás připravujeme přehledný návod a krátké instruktážní video, které Vám pomůže rychle se v systému zorientovat a ihned začít vyplňovat nové požadavky.

Doufáme, že při používání nového systému správy požadavků ABRA Helpdesk brzy oceníte jeho přednosti.