Aktuality

ABRA Innovation Day 2017 – Den plný inspirace

25. 10. 2017

19. října jsme strávili neobyčejně inspirativní a nabitý den s našimi zákazníky. Téměř dvěma stovkám návštěvníků jsme představili novinky v našich službách i modulech ABRA Gen, ale především naše nejčerstvější inovace – IoT, BI, API a GDPR.

Zjistili jsme, že naše témata zajímají zákazníky stejně jako nás, a to pro nás byla největší odměna.

Dopolední program v Českém institutu informatiky, robotiky a kybernetiky (CIIRC) se nesl v duchu představení novinek v systému ABRA Gen, odpoledne pak proběhly čtyři paralelní workshopy, kde jsme se podrobněji věnovali tématům automatizace s využitím IoT a API, vizualizace a analýzy dat v ABRA BI, výroby a GDPR.

Naši hosté měli možnost prohlédnout a vyzkoušet si funkce virtuální výrobní linky v Testbedu pro Průmysl 4.0 a také navštívit suterénní prostory Centra, které nabízí pohled do budoucnosti automatizované výroby na nejvyšší úrovni.

Za zmínku stojí i příjemná atmosféra celého prostoru. Naši hosté měli dostatek prostoru pro komunikaci s námi a mezi sebou, užili si dobrou kávu i kvalitní catering a ochutnali také náš Innovation Cocktail, který pro zájemce umíchal robotický barman.

Děkujeme všem zákazníkům za jejich hojnou a aktivní účast na přednáškách a workshopech. Díky přímé diskuzi a zajímavým dotazům z praxe jsme získali mnoho nových, inspirativních podnětů k dalším funkcím našeho informačního systému. O všech inovacích, nápadech a tipech vás budeme postupně detailně informovat.