Profol

Na míru vyladěný systém se maximálně přizpůsobuje požadavkům firmy.

Provoz Profol

V čem ABRA Gen pomáhá?

  • Automaticky generuje výrobní reporty pro management.
  • Eviduje všechny receptury ve výrobě. Umožňuje aplikaci tří výrobních příkazů současně na jedné lince.
  • Sleduje obsah sil s materiálem a tím pomáhá zajišťovat dostatek surovin pro výrobu.
  • Automaticky přijímá údaje z váhy pro příjem hotových výrobků. Poskytuje detailní evidenci výroby a dalšího zpracování odpadního materiálu.
  • Generuje a tiskne štítky s čárovými kódy.
  • Přináší úsporu provozních nákladů díky časovému plánu výroby – systém sleduje barvu a typ fólie a optimalizuje plán výroby s minimalizací seřizování strojů na jiný typ fólie.
Logo Profol
OBORVýroba
ZAMĚSTNANCI69
ROČNÍ OBRAT520 mil. Kč
MÍSTOÚstecký kraj
WEBwww.profol.de

Česká pobočka německé výrobní firmy Profol hledala nové řešení pro zpracování mezd a účetnictví jako náhradu za starý software, který nestíhal pokrývat všechny firemní požadavky. Vybrala si komplexní informační systém ABRA Gen. Rozsáhlá konzultace odborníků z ABRA Software při implementaci ABRA Gen firmě pomohla zavést efektivní skladové hospodářství a automatizovat veškeré výrobní procesy.

Zdeňka Roušar Valentová, Profol

Zdeňka Roušar Valentová

Profol Czech

Výhodou ABRA Gen je komplexnost. Největším přínosem implementace systému je především zjednodušení jednotlivých procesů a zlepšení vzájemné informovanosti. Před zavedením ABRA Gen jsme vedli spoustu evidencí v Excelu a někdy i duplicitně. S ABRA Gen se nám také podařilo eliminovat chybovost.

Zásadní přínos ABRA Gen: optimalizace firemních procesů a efektivní výroba

Před implementací konzultanti strávili ve firmě mnoho hodin zjišťováním detailů pracovních postupů a výrobních procesů. Přímo od zaměstnanců v daných úsecích zjišťovali, jaké činnosti vykonávají a kde je možnost aplikovat informační systém. Důležitým výstupem pro firmu byl návrh pracovních postupů, které lze prostřednictvím ABRA Gen zefektivnit.

Stáhněte si podrobnou případovou studii

Máte zájem o řešení na míru pro vaši společnost?

Mám zájem o předvedení [post_title] CZ