VARIANT plus

Velkoobchodní firma se sortimentem elektronických systémů budov spoléhá na informační systém ABRA Gen.

blank

V čem ABRA Gen pomáhá?

  • Provozuje propracovaný modul Call centrum.
  • Nabízí i slovenskou verzi informačního systému.
  • Umožňuje tvořit propracovanou cenotvorbu, online reagující na všechny faktory prodejního trhu odvětví elektronického zabezpečení budov.
  • Podporuje rozvoj firmy zejména v oblasti prodeje, sjednocuje všechny informace na jedno místo a zejména v obchodních podmínkách a vztazích zpřehledňuje celý systém práce.
blank
OBOR Finance, Jádro, Obchod
ZAMĚSTNANCI 33
ROČNÍ OBRAT 113 mil. Kč
MÍSTO Kraj Vysočina
WEB www.variant.cz

VARIANT plus svůj obchodní úspěch staví na kvalitních produktech, široké nabídce zboží kompletně pokrývající potřeby klientů, jejich trvalé skladové dostupnosti, kvalitním technologickém zázemí, poradenství a pružné prodejní strategii, na jejímž vrcholu je propracovaná cenotvorba, online reagující na všechny faktory prodejního trhu odvětví elektronického zabezpečení budov.

V roce 1990 ING. Juraj Urbančík, zakladatel firmy VARIANT plus, ve slovenských Košicích svou podnikatelskou pouť. S několika společníky začal s podomním prodejem a montážemi mechanických zabezpečovacích prvků. Svou pílí dosáhl již během několika měsíců finančního úspěchu a rozhodl se opustit své zaměstnání a začít podnikat. Přes známého získal kontakt na čerstvě založenou kanadskou firmu Paradox a začal od ní odebírat elektronické zabezpečovací systémy. „Od Paradoxu na počátku devadesátých let odebírali čtyři česko-slovenské firmy, my jsme však přetrvali až do dnešní doby,“ komentuje porevoluční podnikatelský boom Juraj Urbančík.

V roce 1991 podnikatelskou činnost tvořily z 90% montáže a 10% prodeje. O rok později, po volbách na Slovensku, ve kterých uspěl pan Mečiar, J. Urbančík přesídlil do Česka, kde cítil větší obchodní potenciál. Usadil se v Třebíči, která mu vyhovovala svou polohou i velikostí a osamostatnil se od společníků. Budoval stabilní obchodní společnost, která v letech 1992 až 2001 měla s cca šesti zaměstnanci obrat okolo 40 mil. korun.

V roce 2001 začal systematicky rozšiřovat sortiment, aktivně získával novou klientelu a udržoval stálé zákazníky. V té době se obrat zvedl na 60 mil. s jedenácti zaměstnanci; sortiment Paradoxu tvořil zhruba 60% obratu.

 

Stáhněte si podrobnou případovou studii

Máte zájem o řešení na míru pro vaši společnost?

Mám zájem o předvedení [post_title] CZ

Zajímáte se o systém ABRA Gen? Napište nám!

Zeptejte se CZ