Systémy a aplikace na míru – každé podnikání může skvěle fungovat

4. 6. 2018

Sníte někdy o tom, jak krásně by se podnikalo, kdyby věci jako inventura nebo správa skladu už nebyly strašákem pro celou firmu? Prodej by fungoval jako na drátkách a všichni ve firmě by se mohli věnovat jen důležité práci… Naše oddělení Custom Apps plní přesně takové představy a sny. Navrhne vám a vytvoří chytré řešení přesně na míru, aby ve firmě vše dokonale fungovalo.

Chci zjistit, co v Custom Apps mohou udělat pro naši firmu

Každé podnikání je jiné a vyžaduje jiný přístup k vedení firmy. V našem oddělení zakázkové výroby (ABRA Software Custom Apps) navrhujeme a tvoříme online systémy a mobilní aplikace, které reagují na potřeby konkrétního zákazníka a přesně vyhoví specifickým požadavkům firmy. Nasazení systémového řešení může někdy velmi účinně narovnat i mírně klikaté zajeté koleje. Umožňuje totiž zjednodušit či automatizovat opakované úkony i lidskou práci a zapadne do firemních procesů jako poslední chybějící dílek skládačky.

DOBRÝ ANDĚL

Divize Custom Apps sjednotila Dobrému andělu všechna data v jedné databázi, automatizovala správu dat v online prostředí, k systému dodala vlastní API a také cloudový prostor.

„Dárci svou agendu vyřizují v reálném čase přímo na internetu. ABRA nám tím výrazně zjednodušila práci. Díky webovému informačnímu systému od ABRA Software vidí každý dárce, komu v daném měsíci pomohl.“
Martina Hovorková, výkonná ředitelka Dobrý anděl

Jak to děláme?

Tým Custom Apps je složen ze špičkových odborníků s mnohaletou zkušeností se zakázkovými webovými aplikacemi a systémy. Dokážeme proto navrhnout ideální postup pro každého zákazníka a použít při realizaci vhodné technologie. Se zákazníky intenzivně komunikujeme, abychom společně definovali jejich potřeby a mohli tak nabídnout nástroje, které skutečně vyřeší jejich problém.

Naše řešení ve spojení s informačním systémem pokryje veškeré firemní procesy v kanceláři i v terénu. Může se jednat například o doplňkové aplikace k systémům ABRA Gen a ABRA FlexiBee, které zvyšují jejich efektivitu, usnadňují práci a zcela je individualizují pro dané podnikání.

V našich rukou však vznikají také zcela samostatné systémy obsahující veškerou funkcionalitu potřebnou pro pokrytí potřeb i celé firmy. Nebo naopak zajistíme jednoúčelový můstek pro synchronizaci dat mezi různými systémy třetích stran. Zkrátka to, co je právě třeba.

Náš přístup je komplexní, proto vybíráme také vhodný hardware, aby co nejdéle a nejlépe sloužil požadovanému účelu.

BDP Wakestone

Divize Custom Apps připravila online aplikaci e.stone, která zákazníkům BDP Wakestone přináší aktuální data o všech zásilkách, včetně dokumentace, fakturace, sledováni kritických parametrů a jejich vyhodnocování.

„Každý klient má k dispozici aktuální data o každé zásilce, včetně dokumentace a fakturace. Systém klienta upozorňuje na důležitá fakta a události. Navíc každému klientovi umožňuje propojení s jeho vlastním systémem přes rozhraní API.“
Stanislav Turek, spoluzakladatel společnosti Wakestone

Možnosti zakázkového řešení

Podívejte se na několik ukázkových řešení, která mohou vzniknout v našem oddělení Custom Apps. Efektivní řešení na míru pomůže vaší firmě ušetřit mnoho práce a peněz.

Snadná a rychlá inventura skladu

Inventura se nevyhne žádnému skladu. Její pracnost a náchylnost na chyby není jistě třeba popisovat do detailu. Proč si tedy tuto administrativu nezjednodušit?

Připravíme aplikaci, kterou snadno otevřete v tabletu a která načte informace o stavu skladu ze systému ABRA Gen. Vy pak čtečkou vyberete položku a doplníte aktuální stav. Nemáte zboží opatřené čárovým kódem? Nevadí, produkt jednoduše najdete přes funkci vyhledávání a dle potřeby aktualizujete stav. V aplikaci můžete např. sledovat, kolik položek zbývá ke kontrole nebo kolik máte času do konce inventury. A proč nepřidat i vizuální efekty? Připravíme vám třeba ohňostroj při každém souhlasícím množství. Inventura bude zkrátka probíhat dle vašich vlastních, předem definovaných pravidel.

Efektivní mobilní prodej

Chodí vaši zaměstnanci se zákazníkem po obchodě a vybrané zboží nosí na pokladnu, kde pak zákazník platí? Vybavte obsluhu aplikací pro mobilní prodej.

Prodavač zadá v aplikaci zboží a systém mu kromě zvolené položky nabídne zároveň výběr souvisejících produktů či služeb, které lze zákazníkovi nabídnout. Zboží se v aplikaci může zobrazovat také s informacemi ze skladové karty vedené v systému ABRA Gen, obohacené o informace třetích stran (porovnání s konkurencí, recenze apod.) nebo v dalších souvislostech. Jakmile zákazník dokončí nákup, obsluha může ihned vystavit fakturu, nebo se s nakupujícím přesunout k pokladně, kde již stačí jen zaplatit. Zákazník odchází spokojen, zaměstnanec poskytl kvalitní služby, pravděpodobně prodal více a ve vašem systému je vše v pořádku a bez chyb (faktura v účetnictví, položka odečtena ze skladu i z inventáře obchodu).

Obchodní činnost v terénu

Obchodník během dne střídá jednu schůzku za druhou a na předání získaného obchodu hledá čas až večer? Zjednodušte mu práci a především získejte informace dříve, než vás předběhne konkurence.

Představte si mobilní aplikaci pro obchodníky, která umožní již na schůzce nebo bezprostředně po ní zadat do systému ABRA Gen zjištěné skutečnosti a zahájit tak proces realizace zakázky, jak nejrychleji to jde. Je jen na vás, jaké jsou vaše procesy a požadavky, jaké informace od obchodníka získáte a do jaké formy je automaticky transformujete. Například může vzniknout objednávka přijatá.

A o jakém podnikání sníte vy?

Chci zjistit, co v Custom Apps mohou udělat pro naši firmu