ABRA Flexi: Ekonomický software pro moderní byznys

Jste neustále v pohybu? Řešíte věci rychle a jednoduše? Pracujete nejen v kanceláři, ale i doma nebo na cestách? ABRA Flexi je software přesně pro vás. Firemní agendu řeší z velké části sama a je možné ji s čímkoliv propojit.

ABRA Flexi - ekonomický software pro mdoerní byznys

Rozvíjejte skvělé nápady

Ať už rozjíždíte nové podnikání nebo řídíte rostoucí firmu, ABRA Flexi vám pomůže uskutečnit všechny plány a nápady. Ulehčí vám administrativu, získáte přehled o financích i zakázkách a napojíte na něj appky, které jsou klíčové pro váš byznys.

Obchodní proces
od A do Z

Na cestě k zákazníkovi půjdete bez zbytečných zastávek. Snadno připravíte nabídky, objednávky a spravujete zakázky. Získáte přehled, co se prodává nejvíce.

Zjistit více

Obchodní kontakty na jednom místě

Než se vydáte na schůzku, stačí jediný pohled do Flexi. Uvidíte kompletní informace o svých obchodních partnerech, přípravíte se a na setkání zazáříte.

Zjistit více

Skladové zásoby a kompletace

Díky Flexi získáte přesné informace o tom, co objednat a kde to najít. Vy tak dokážete naplánovat prodej s větší efektivitou včetně speciálních cen a slev.

Zjistit více

Fakturace, finance a účetnictví

Stačí pouze kontrola údajů, případně mírná úprava v nastavení a hned můžete začít pracovat. Vždy podle aktuální legislativy a s výstupy pro úřady.

Zjistit více

Propojení s e-shopem a jinými appkami

ABRA Flexi jde díky API propojit prakticky s jakoukoliv externí aplikací. Nejčastějším příkladem je napojení právě na internetový obchod.

Zjistit více

Automatizace & Flexibilita

ABRA Flexi je otevřená novým možnostem, o kterých rozhodujete vy. 160 doplňků pro napojení dalších aplikací a systémů čeká jen na vás.

Zjistit více

Prověřeno podnikateli

3 300+

firem

10 000+

uživatelů

20 000+

účetních jednotek v cloudu

Ceny šité na míru vašim potřebám

Neomezený počet účtovaných firem. Neomezený počet dokladů. Neomezený počet uživatelů pro čtení. Zaplatíte pouze za uživatele, kteří se systémem aktivně pracují, a podle zvolené varianty. Systém běží v cloudu bez starostí o aktualizace a zálohování.

Pro živnostníky a menší firmy

Basic

395 Kč

/ uživatel

Firmy s jedním či dvěma uživateli. Obsahuje účetnictví a základní agendy.


Co všechno získáte

 • Účetnictví
 • Sklady
 • Fakturace
 • Banka a pokladna
 • Majetek

Bez platební karty. Bez závazků.

Pro menší a střední firmy

Business

995 Kč

/ uživatel

Firmy s 2 a více uživateli. Nezbytné funkce pro řízení vašeho byznysu.


Co všechno získáte

 • Vše v Basic a navíc:
 • Mzdy a Personalistika
 • Uživatelské reporty
 • Importy dat z Excelu
 • Nabídky, objednávky, zakázky

Bez platební karty. Bez závazků.

Pro střední a větší firmy

Premium

1295 Kč

/ uživatel

Firmy s více uživateli a účetní kanceláře. Pokryje požadavky těch nejnáročnějších.


Co všechno získáte

 • Vše v Business a navíc:
 • Pokročilý obchod a sklady
 • EDI komunikace
 • Pravidelná automatická fakturace
 • Kusovník

Bez platební karty. Bez závazků.

Ceny jsou uvedeny měsíčně bez DPH. Při roční platbě získáte bonus jednoho měsíce zdarma. Více informací a podrobné porovnání variant najdete na stránce Kompletní ceník.

Chcete raději provozovat systém na vlastním serveru? Kontaktujte nás

Vyzkoušejte si Flexi
na 30 dní zdarma

Stačí se zaregistrovat a začít.
Zdarma, bez závazků, bez platební karty.

Vždy s vámi

Bez ohledu na operační systém a zařízení, Flexi je vám kdykoli k dispozici na notebooku, mobilním telefonu i tabletu. Ve verzích pro Apple, Windows i Linux.

Proč lidé rádi pracují
s ABRA Flexi?

ABRA Flexi: zkušenosti našich zákazníků

Chytrý software pro firmy s nápadem

Chytré funkce & technologie

Užijte si výhody moderního podnikání s ABRA Flexi a jeho technologiemi, které vám ušetří čas a peníze.

Predikce a automatizace

Program na základě platební morálky uživatelů pomůže odhadnout budoucí cash flow. Doplní nebo zaktualizuje údaje o firmách (přes aplikaci ARES), získá kurzy z ČNB a ECB a skrz uživatelská tlačítka umožňuje propojení s jinou aplikací či rozšíření o další funkce.

Inteligentní vyhledávání a filtrování

Stačí zadat část slova a program sám nabídne, co chcete najít. A když dáte vyhledat konkrétní slovo nebo název, Flexi projde více oblastí a zobrazí vám hned několik relevantních výsledků. Zobrazené položky můžete filtrovat podle vlastního nastavení.

Přehledný dashboard

Grafická analýza hospodářských výsledků a individuální zobrazení vybraných ukazatelů jako je třeba zůstatek na účtu, hodnota nezaplacených faktur nebo vývoj tržeb.

Friendly podpora a cool komunita

Od stažení zkušebního dema přes objednávku vyřešenou přesně na míru až po zodpovězení dotazů, když si nevíte rady. Buď se členy našeho týmu nebo v rámci komunity na Facebooku, která si úspěšně žije vlastním životem. Uživatelé Flexi si pomáhají navzájem.

Aktualizace v ceně

S každou novou verzí získáte aktualizovanou legislativu, v dokumentech a formulářích tak dodáte státu všechna data požadovaná zákonem. V případě, že se k Flexi rozhodnete přistupovat online, nemusíte řešit ani aktualizace. Stačí jen spustit Flexi v prohlížeči a rázem máte k dispozici také poslední update.

Pohodlí a radost z práce

Přirozeně přesouváte sloupce, nastavujete si, co chcete zobrazit a při zadávání dat nemusíte znát přesný údaj, protože ABRA Flexi chytře našeptává. Umí také základní matematické operace, nebo doplní přesné datum (například zadáte jen “o týden později”). A příjemné je, že se program dá na počítači ovládat z velké části samotnou klávesnicí.


Ukážeme vám, jak všechny výhody uplatnit ve vaší firmě

Jsme tu pro vás. Odpovíme na všechny otázky, projdeme firemní procesy a navrhneme individuální řešení.

Jste v dobré společnosti

Postaráme se, aby vaše firma běžela jako na drátkách a měli jste vše pod kontrolou. Připojte se k úspěšným firmám, kterým pomáháme růst. Je jich víc než 9 000.

Logo ESET
Digitoo logo
Logo Roger
Logo Prusa Research