Informační systém ABRA nemusí běžet na vašich vlastních serverech.

Zbavte se starostí s provozem a nechte péči o informační technologie na nás.
Rádi vám pomůžeme provozovat ABRU on-line.

Vyzkoušet

Co je ABRA on-line?

S ABRA on-line můžete spouštět informační systém přes internet bez nutnosti instalace na vašich serverech.
O provoz se přímo u nás denně starají špičkoví odborníci. Díky tomu získáte více času pro své podnikání, ušetříte peníze na údržbu a rozvoj serverů nebo dalších IT technologií.

Vlastnosti

Rychlost

Každý den zajišťujeme, aby vám ABRA on-line sloužila na maximální výkon. Používáme moderní technologie, abychom vám poskytli ten nejrychlejší a nejefektivnější systém vůbec.

Skvělá dostupnost

Děláme vše pro to, aby vám ABRA byla k dispozici kdykoliv a odkudkoliv. Dostupnost IS ABRA přesahuje 99,99%.

Data v bezpečí

Buďte v klidu, ochrana vašich dat je pro nás prioritou. Několikanásobně je zálohujeme a důkladně šifrujeme, abyste svá data viděli jen vy.

Nepřetržitý dohled

Spolehněte se na nás. Neustále monitorujeme všechny servery i samotnou aplikaci. Nehlídáme pouze techniku, ale dbáme na to, aby byla vaše ABRA vždy plně funkční.

Flexibilní ceny

Ušetřete peníze dlouhodobější smlouvou za výhodnější cenu. Nebo chcete provozovat variantu bez závazků? Ušetřete až 50% provozních nákladů ročně.

Špičková podpora

O naše zákazníky se dobře staráme. Uživatele školíme zdarma, provozujeme hotline s výtečnou dovolatelností a kvalifikovanými konzultanty a servisní zákrok zajistíme do 24 hodin.

Vyzkoušejte demo ABRA on-line

Bez závazků, bez instalování.
Vyplňte formulář a my vám zašleme mail s odkazem na demo IS ABRA.
Po 30 dnů můžete ABRU zkoušet zcela zdarma přes internet.

Vyzkoušet

Zeptejte se nás. Ještě nejste rozhodnutí a potřebujete poradit? Rádi odpovíme. Můžete nás kontaktovat přes on-line podporu zde na webu, nebo nám v pracovních dnech od 8:00 do 17:00 zavolejte na číslo +420 296 397 310.