Aktuality

ABRA E-shop rozšiřuje portfolio o britskou značku Morphy Richards

5. 1. 2017
blank

Téměř polovina českých uživatelů internetu nakupuje online. Zákazníci mají z čeho vybírat. Na českém trhu působí téměř 40 000 eshopů, které loni utržily 98 miliard korun. Nakupovat online je příjemné, pohodlné a snadné. Založit a provozovat úspěšný eshop už tak jednoduché není. Cílem je zjednodušit a zautomatizovat desítky technických, administrativních a marketingových úkonů, které souvisí se správou webu, vyřizováním objednávek, řízením skladu a dalšími činnostmi. Efektivní provázání těchto kroků zajišťuje ABRA E-Shop, na kterém od léta běží také online obchod s elektronikou britské značky Morphy Richards

Značku s nabídkou kvalitních spotřebičů, které kombinují moderní inovace s elegantním retro designem, zastupuje společnost Solight. Česká firma využívá ABRA E-shop i pro své další značky. Které faktory rozhodly o výběru řešení od ABRA Software? „Alfou a omegou je přímé propojení našich webů se systémem ABRA. Díky tomu odpadá individuální správa produktů, cen, slev, dostupností a zákazníků. Zákazník má možnost vidět své doklady, generovat ceník, online zapsat objednávku, zjistit stav kreditu a podobně,“ říká Martin Mencl, manažer informačních technologií ve společnosti Solight.

E-shop značky Morphy Richards je propojen s dalšími moduly v ABRA Gen – mimo jiné se skladovým hospodářstvím, prodejem a adresářem. Jaké hlavní bonusy propojení e-shopu s informačním systémem přináší? „Výhodou je správa produktů z ABRA Gen a přímý zápis objednávky do ABRA Gen bez časové prodlevy,“ uvádí Martin Mencl. Firma Solight vzhledem ke zkušenostem u předchozích e-shopů měla o rozhodnutí dodavatele jasno. Před nasazením ABRA E-Shopu ale nejdřív musela vybrat partnera na tvorbu webdesignu, který dodal HTML šablony. Odborníci z ABRA Software je pak nasadili na webové ABRA řešení a vznikl funkční web.

Na platformě ABRA E-shop běží téměř 60 českých online obchodů, které prodávají sportovní vybavení, věci pro děti, knihy i elektroniku. Jejich provozovatelé se pohybují v oboru, který má podle letošních očekávání překonat hranici sto miliard korun. Chcete být součástí tohoto úspěchu? Spojte se s námi a rozjeďte své podnikání online.


Související články a videa

Zajímáte se o systém ABRA Gen? Napište nám!

Zeptejte se CZ