Biopekárna Zemanka

Specifická výroba vyžaduje přizpůsobivý informační systém.

Výrobky z Biopekárny Zemanka

V čem ABRA Gen pomáhá?

  • Roztříštěné evidence se sjednotily do uceleného systému. Příkladem je modul CRM, který plně nahradil předchozí kombinaci externího softwaru a poznámek v Excelu.
  • Pracovní tempo nabralo vyšší rychlost, a firmě se tak otevřely nové možnosti. K pekárně u Sedlčan se v létě 2016 přidala pražská výroba zaměřená na pečení bezlepkových sušenek.
  • Kroky potřebné k výrobě a následné expedici jsou nejen rychlejší, ale také přesnější a do velké míry automatizované. Informační systém ABRA Gen pomáhá Biopekárně Zemanka zdravě růst.
blank
OBOR Výroba
ZAMĚSTNANCI 30
ROČNÍ OBRAT 40 mil. Kč
MÍSTO Středočeský kraj
WEB www.biopekarnazemanka.cz

V rodinné pekárně u Sedlčan se každý měsíc vyrobí 13 tun sušenek, které se vyváží do 12 evropských zemí. V roční produkci jde o téměř 160 tun kvalitního bio pečiva baleného do 1,6 miliónů sáčků. Firma založená v roce 2006 zaměstnává 30 lidí a její obrat překročil  hranici 40 miliónů korun.

Informační systém ABRA Gen se dokázal přizpůsobit specifické výrobě, která kombinuje tradiční recepturu a moderní technologie.

Zásadní přínos ABRA Gen: Efektivní výroba

ABRA Gen umí rozložit výrobu do několika provázaných kroků, které celý proces významně urychlí. Použitý materiál se automaticky odepíše za skladu a promítne do nákladů. Z jednoho místa lze snadno a rychle vytvořit všechny doklady, které s výrobou souvisí.

Stáhněte si podrobnou případovou studii

Máte zájem o řešení na míru pro vaši společnost?

Mám zájem o předvedení [post_title] CZ

Zajímáte se o systém ABRA Gen? Napište nám!

Zeptejte se CZ