Biopekárna Zemanka

ABRA BI reporty shromažďují komplexní informace z výroby, logistiky, marží a rozdělení výrobků, a tím pomáhají firmě pružně reagovat na trendy.

Pečivo z Biopekárny Zemanka

V čem ABRA Gen pomáhá?

  • Výroba a zároveň prodej vyžadují přesné kalkulace. Reporty v ABRA BI poskytují rychlý náhled komplexních informací, které firmě pomáhají vyjednat s řetězci optimální podmínky.
  • Roztříštěné evidence se sjednotily do uceleného systému. Příkladem je modul CRM, který plně nahradil předchozí kombinaci externího softwaru a poznámek v Excelu.
  • Pracovní tempo nabralo vyšší rychlost, a firmě se tak otevřely nové možnosti. K pekárně u Sedlčan se přidala pražská výroba zaměřená na pečení bezlepkových sušenek.
  • Kroky potřebné k výrobě a následné expedici jsou nejen rychlejší, ale také přesnější a do velké míry automatizované. Informační systém ABRA Gen pomáhá Biopekárně Zemanka zdravě růst.
Logo Biopekárna Zemanka
OBORVýroba, Obchod
ZAMĚSTNANCI30
ROČNÍ OBRAT40 mil. Kč
MÍSTOStředočeský kraj
WEBwww.biopekarnazemanka.cz

V rodinné pekárně u Sedlčan se každý měsíc vyrobí 13 tun sušenek, které se vyváží do 12 evropských zemí. V roční produkci jde o téměř 160 tun kvalitního bio pečiva baleného do 1,6 miliónů sáčků. Firma založená v roce 2006 zaměstnává 30 lidí a její obrat překročil  hranici 40 miliónů korun.

Informační systém ABRA Gen se dokázal přizpůsobit specifické výrobě, která kombinuje tradiční recepturu a moderní technologie.

Jan Zeman, Biopekárna Zemanka

Jan Zeman

majitel Biopekárny Zeman

Naše výroba je specifická – nemůžeme třeba přesně říct, kolik se z určitého množství zabalí sáčků sušenek. O dva tři sáčky se to může lišit. A přesně v tom nám ABRA Gen vychází vstříc, systém si přizpůsobíme přesně pro naše účely.

Zásadní přínos ABRA Gen: Efektivní výroba a online reporty v ABRA BI

ABRA Gen umí rozložit výrobu do několika provázaných kroků, které celý proces významně urychlí. Použitý materiál se automaticky odepíše za skladu a promítne do nákladů. Z jednoho místa lze snadno a rychle vytvořit všechny doklady, které s výrobou souvisí.

Reporty v ABRA BI firmě usnadňují rozhodování, na co se zaměřit a jakým směrem jít. Data jsou na jednom místě a management firmy je nemusí složitě dohledávat z různých zdrojů. A navíc je lze měřit a vyhodnocovat. Správná data firmě pomohla optimalizovat vnitřní procesy – automatizací se podařilo osekat deset procent nákladů na vedení administrativy.

Jak ve své firmě Jan Zeman využil ABRA BI pro růst podnikání? Přečtěte si celý rozhovor.

Stáhněte si podrobnou případovou studii

Máte zájem o řešení na míru pro vaši společnost?

Mám zájem o předvedení [post_title] CZ