Import dat z insolvenčního rejstříku

Pomůžeme vám snadno předcházet problémům s nespolehlivými klienty.

Mám zájem o předvedení
blank

Bojujete s platební morálkou nespolehlivých klientů? Hromadí se vám nedobytné pohledávky? Doplněk ABRA Gen, který je dostupný od progresivní verze 17.03.07, vám pomůže těmto problémům předcházet. A to plně automaticky přímo v systému ABRA Gen. Nemusíte ručně kontrolovat insolvenční rejstřík, systém aktuální data sleduje za vás a ihned vás upozorní na problematické subjekty.

Popis

Insolvence se ověřuje v informačním systému Insolvenčního rejstříku (ISIR) pomocí webové služby ISIR_CUZK_WS. Tato služba umožňuje provádět ověřování formou stažení aktuálního stavu konkrétního subjektu. Informace je tak v ABRA Gen ihned dostupná.

Informace o insolvenci jsou přímo integrované do modulu Adresář. Doplněk není nutné složitě instalovat a nastavovat. Po aktivaci licenčním klíčem je možné funkcionalitu ihned zapnout v agendě Firemní údaje na záložce Parametry. Stisknutím nového tlačítka pak lze ihned načíst záznam z Insolvenčního rejstříku. Systém také kontroluje insolvenci automaticky před vystavením jakéhokoliv dokladu.

Doporučení:

Ještě vyšší komfort užívání doplňku je možné zajistit pomocí automatických úloh, pomocí nichž lze pravidelně sledovat insolvenci vybraných subjektů. K tomu je potřeba zprovoznit Automatizační server.

Podrobnou dokumentaci o doplňku Import dat z insolvenčního rejstříku naleznete v online nápovědě.

Používáte již systém ABRA Gen a potřebujete znát ceny rozšíření? Podrobný ceník najdete na Zákaznickém portálu.

Ukázka seznamu záznamů

blank

Ukázka detailu záznamu

blank

Mám zájem o předvedení doplňku Import dat z insolvenčního rejstříku

Mám zájem o předvedení [post_title] CZ